image

"Musimy pielęgnować swoją kulturę, musimy pamiętać o swojej historii, musimy pamiętać o swojej tożsamości. Tożsamości ciekawej, niepowtarzalnej, na którą złożyły się nasze skomplikowane dzieje."

 

Pożegnanie ósmoklasistów

Komers 2023
Komers 2023 Komers 2023

Na dwa dni przed zakończeniem roku szkolnego odbyła się w szkole uroczystość pożegnania klasy ósmej. W komersie wzięli udział rodzice, uczniowie klasy VIII i VII oraz wychowawcy i nauczyciele. Najpierw z łezką w oku swoich starszych kolegów pożegnali siódmoklasiści, wspominając wspólnie spędzony czas w szkolnej ławie. Wręczyli też pamiątkowe statuetki, dyplomy oraz upominki. Następnie z krótkim programem artystycznym wystąpili bohaterowie uroczystości. Przypomnieli historię swojej obecności w szkole, pierwsze sukcesy i porażki. Podziękowali swoim wychowawcom i nauczycielom. Nie zabrakło również słów wdzięczności pod adresem rodziców, którzy wzruszeni mieli możliwość popatrzeć, jak dorastały ich pociechy. Pani Agnieszka Rusnaczyk przygotowała bowiem prezentację ze zdjęciami oraz filmami dokumentującymi dorastanie ósmoklasistów.

Czas nauki w szkole podstawowej dla naszej sympatycznej siódemki dobiegł końca. Jednak pozostaną nam wszystkim piękne wspomnienia i nadzieja na na kolejne spotkania. Tymczasem życzymy absolwentom powodzenia w nowej szkole, radości z pogłębiania wiedzy i realizacji marzeń, wspaniałych przyjaźni, satysfakcjonujących wyników egzaminów oraz udanych wakacji.

                                                                                                     Justyna Mazurkiewicz

Licznik odwiedzin

Dzisiaj8
Wczoraj56
Wizyt w tym tygodniu187
Wizyt w tym miesiącu1601
Łącznie wizyt115296

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Szkoła Podstawowa w Podsarniu