image

"Musimy pielęgnować swoją kulturę, musimy pamiętać o swojej historii, musimy pamiętać o swojej tożsamości. Tożsamości ciekawej, niepowtarzalnej, na którą złożyły się nasze skomplikowane dzieje."

 

Wycieczka do zoo

Wycieczka do zo...
Wycieczka do zoo Wycieczka do zoo
W dniu 25 kwietnia 2024 roku grupa dzieci z Oddziału Przedszkolnego wraz z opiekunami, panią Jadzią i panią Agnieszką, udała się na wycieczkę do Ogrodu Zoologicznego w Krakowie. Podczas tej niezwykłej wyprawy najmłodsi uczestnicy mieli okazję odkrywać fascynujący świat zwierząt i czerpać radość z bezpośrednich spotkań z nimi. Wizyta rozpoczęła się od ekscytującego pokazu karmienia słoni, który zaintrygował i zachwycił wszystkie dzieci. Obserwowanie, jak te imponujące stworzenia spożywają swoje posiłki, stanowiło niezapomniane przeżycie. Następnie dzieci miały okazję przyjrzeć się z bliska żyrafie, tygrysowi oraz wielu gatunkom ptaków, które zamieszkują zoo. Ich reakcje na widok różnorodnych zwierząt były pełne zachwytu i radości. Niezwykłym momentem podczas wycieczki okazało się także przejście obok pawia, który zaskakiwał najmłodszych swoją obecnością na przejściu. Jego kolorowe pióra i dumne kroki wzbudziły u dzieci wiele zdziwienia i uśmiechu. Po pełnym wrażeń dniu udaliśmy się w drogę powrotną, podczas której zatrzymaliśmy się w jednej z restauracji, aby zaspokoić głód po intensywnych emocjach.
Wycieczka do Zoo w Krakowie była nie tylko doskonałą okazją do zabawy i nauki, ale także inspirującym doświadczeniem, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników, zarówno dzieci, jak i opiekunów.
 
Agnieszka Rusnaczyk
Jadwiga Tempka

Licznik odwiedzin

Dzisiaj28
Wczoraj44
Wizyt w tym tygodniu28
Wizyt w tym miesiącu973
Łącznie wizyt134044

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Szkoła Podstawowa w Podsarniu