image

"Musimy pielęgnować swoją kulturę, musimy pamiętać o swojej historii, musimy pamiętać o swojej tożsamości. Tożsamości ciekawej, niepowtarzalnej, na którą złożyły się nasze skomplikowane dzieje."

 

Odblaskowa Szkoła 2016

Odblaskowa Szko...
Odblaskowa Szkoła 2016 Odblaskowa Szkoła 2016
   

Nasza szkoła nie tylko uczy, ale również dba o bezpieczeństwo swoich podopiecznych zwłaszcza w drodze do i ze szkoły. Wyposaża uczniów w elementy odblaskowe. Warto pamiętać, że poruszając się drogą o zmierzchu bez elementów odblaskowych, jesteśmy widoczni w światłach mijania z odległości 20 - 30 metrów. Dlatego tak ważne jest, abyśmy dla własnego dobra, korzystając z drogi po zmierzchu, mieli na sobie widoczne dla innych uczestników ruchu elementy odblaskowe. Prawidłowo noszone odblaski powinny być zauważalne dla kierujących nadjeżdżających z obu kierunków i umieszczone w takim miejscu, aby znalazły się w polu działania świateł samochodowych. O tym, jaki wpływ mają elementy odblaskowe na nasze bezpieczeństwo, uświadamiał pan dzielnicowy, który odwiedził naszą szkołę i spotkał się z uczniami.

Licznik odwiedzin

Dzisiaj3
Wczoraj44
Wizyt w tym tygodniu264
Wizyt w tym miesiącu660
Łącznie wizyt42792

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.

Szkoła Podstawowa w Podsarniu