image

"Musimy pielęgnować swoją kulturę, musimy pamiętać o swojej historii, musimy pamiętać o swojej tożsamości. Tożsamości ciekawej, niepowtarzalnej, na którą złożyły się nasze skomplikowane dzieje."

 

Ukochany święty rozdawał prezenty

P1000536    

       6 grudnia to dzień pełen radości dla dużych i małych. Cały rok z niecierpliwością czekaliśmy na wizytę dobrodusznego św. Mikołaja w progach naszej szkoły. Kiedy zacny gość zasiadł na specjalnym tronie, przedszkolaki powitały go pięknym występem przygotowanym przez panią Ewę Żądlak i panią Karolinę Pawlak. Dzieci z przejęciem śpiewały Mikołajowi piosenki oraz recytowały wierszyki. Najmilszy święty otrzymał także od nich cieplutki szalik, żeby "nie zmarzł w szyję i uszy, gdy z burej chmury śnieg będzie prószył". Hojny gość odwzajemnił się wszystkim dzieciom, wręczając im wymarzone prezenty.
     Następnie w asyście uśmiechniętego elfa św. Mikołaj udał się na spotkanie ze starszymi uczniami, którzy również nie mogli się na niego doczekać. Niektórzy trochę obawiali się, że dostaną rózgę, ale nasz ulubiony święty jak zawsze okazał wielkie serce i wyrozumiałość.

Licznik odwiedzin

Dzisiaj12
Wczoraj44
Wizyt w tym tygodniu56
Wizyt w tym miesiącu1034
Łącznie wizyt68248

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Szkoła Podstawowa w Podsarniu