image

"Musimy pielęgnować swoją kulturę, musimy pamiętać o swojej historii, musimy pamiętać o swojej tożsamości. Tożsamości ciekawej, niepowtarzalnej, na którą złożyły się nasze skomplikowane dzieje."

 

Oddajmy hołd św. Janowi Pawłowi II

JP2

Zapraszamy wszystkich miłośników poezji do wzięcia udziału w Powiatowym Konkursie Twórczości Poetyckiej z okazji roku jubileuszowego 100-lecia urodzin św. Jana Pawła II, którego organizatorem jest nasza szkoła. Przesłane wiersze powinny być tematycznie związane z postacią Wielkiego Papieża Polaka, jego pontyfikatem, twórczością czy nauczaniem. Mogą również zawierać wspomnienia, przemyślenia i przeżycia inspirowane spotkaniami z Ojcem Świętym, lekturą jego homilii, encyklik oraz utworów literackich. Nadesłane utwory mogą wiązać się także z tematyką Ojczyzny, przyrody czy gór, tak bardzo umiłowanych przez św. Jana Pawła II.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu. Jednocześnie informujemy, iż ze względu na trwający w naszym kraju stan epidemii termin nadsyłania wierszy konkursowych został przedłużony do 30 czerwca 2020 roku.  

Ładowanie...

Licznik odwiedzin

Dzisiaj27
Wczoraj37
Wizyt w tym tygodniu221
Wizyt w tym miesiącu413
Łącznie wizyt65328

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Szkoła Podstawowa w Podsarniu