image

"Musimy pielęgnować swoją kulturę, musimy pamiętać o swojej historii, musimy pamiętać o swojej tożsamości. Tożsamości ciekawej, niepowtarzalnej, na którą złożyły się nasze skomplikowane dzieje."

 

Kierunek Przyszłość

Nasza szkoła zawiązała współpracę ze Stowarzyszeniem "Kierunek Przyszłość" - organizacją działającą na rzecz dzieci i młodzieży, której celem jest integralny rozwój wychowanków oraz zapewnienie im warunków do realizacji pasji i marzeń. W ramach planowanych działań mogą być prowadzone zajęcia warsztatowe z wolontariatu, edukacji globalnej, międzykulturowej, fotografii, ceramiki, biblioterapii, filmoterapii oraz tańca.

Stowarzyszenie "Kierunek Przyszłość" zaprasza uczniów naszej szkoły na tegoroczne obchody Dnia Dziecka, które odbędą się we wtorek 1 czerwca 2021 roku od godziny 9.00 do 12.00. Prezes Stowarzyszenia pani Karolina Zapała zapewnia moc atrakcji dla wszystkich dzieci, o czym będzie można przeczytać na okolicznościowych plakatach.

Screenshot 20210527-145535 2

Licznik odwiedzin

Dzisiaj15
Wczoraj21
Wizyt w tym tygodniu111
Wizyt w tym miesiącu869
Łącznie wizyt81750

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Szkoła Podstawowa w Podsarniu