image

"Musimy pielęgnować swoją kulturę, musimy pamiętać o swojej historii, musimy pamiętać o swojej tożsamości. Tożsamości ciekawej, niepowtarzalnej, na którą złożyły się nasze skomplikowane dzieje."

 

Klub Kumpli

Klub Kumpli - Fundacja ARTNasza szkoła przystapiła do ogólnopolskiego projektu "Bądź kumplem - nie dokuczaj". Uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami rozmawiali na temat życzliwości, korzystając z ciekawych scenariuszy, filmów oraz kart pracy. Wychowankowie poznali Kodeks Kumpla, czytali opowiadania na temat poprawnych relacji koleżeńskich. Przekonali się, że życzliwość i tolerancję możemy również okazywać, niosąc pomoc innym. Organizatorzy zaprosili także wszystkich do wysłuchania piosenki "Dziwaczny jak ty i ja" z serialu "Niesamowity świat Gumballa".

Udział uczniów w projekcie pozwolił im zrozumieć, że życzliwość to okazywanie dobroci innym, wyrozumiałość oraz wdzięczność. To skarb, który należy pomnażać każdego dnia, pamiętając, że dobry kumpel nie dokucza, ale darzy szacunkiem, mądrze doradza i pomaga w razie potrzeby. Za udział w akcji "Bądź kumplem - nie dokuczaj" Cartoon Network przesłał nam certyfikat, którym chcemy się  przed Wami pochwalić. 

20210413 103125 4

Licznik odwiedzin

Dzisiaj24
Wczoraj28
Wizyt w tym tygodniu24
Wizyt w tym miesiącu629
Łącznie wizyt84426

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Szkoła Podstawowa w Podsarniu