image

"Musimy pielęgnować swoją kulturę, musimy pamiętać o swojej historii, musimy pamiętać o swojej tożsamości. Tożsamości ciekawej, niepowtarzalnej, na którą złożyły się nasze skomplikowane dzieje."

 

Przedstawienie „Król lasu”

Przedstawienie ...
Przedstawienie „Król lasu” Przedstawienie „Król lasu”
25 listopada 2021 r. dzieci z Oddziału Przedszkolnego wzięły udział w przedstawieniu proekologicznym pt. „Król lasu” w OCK w Jabłonce. Celem spektaklu było rozwijanie wrażliwości oraz prawidłowych postaw wśród dzieci na otaczającą przyrodę. Aktorzy aktywnie angażowali najmłodszych widzów w czasie przedstawienia poprzez pytania i wspólną zabawę.
Głównymi bohaterami byli: prastary Dąb – Król Lasu, Brud – zaśmiecający las i jego pomocnicy – Szczur i Karaluch, Jędrek – wesoły chłopiec, który lubił słuchać muzyki za to nie bardzo lubił czytać książki a także jego Dziadek – leśny Lekarz oraz robot Lala. Jak w dobrej bajce tak i w tym przedstawieniu wszystko dobrze się skończyło. Stworek Brud został pokonany, las stał się czysty i zadbany, Jędrek polubił czytanie książek oraz nauczył się pomagać innym.
Dzieciom bardzo podobało się przedstawienie, a najbardziej muzyka i możliwość brania aktywnego udziału w przedstawieniu.

Agnieszka Rusnaczyk

Licznik odwiedzin

Dzisiaj24
Wczoraj46
Wizyt w tym tygodniu70
Wizyt w tym miesiącu717
Łącznie wizyt92451

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Szkoła Podstawowa w Podsarniu