image

"Musimy pielęgnować swoją kulturę, musimy pamiętać o swojej historii, musimy pamiętać o swojej tożsamości. Tożsamości ciekawej, niepowtarzalnej, na którą złożyły się nasze skomplikowane dzieje."

 

Oszczędzanie to nasze jest wyzwanie!

Oszczędzanie to...
Oszczędzanie to nasze jest wyzwanie! Oszczędzanie to nasze jest wyzwanie!

Czas na mądre oszczędzanie! Kto nie marnuje, temu nie brakuje! - tymi błyskotliwymi hasłami nasi uczniowie zachęcali wszystkich do oszczędzania. Znalazły się one na klasowych gazetkach w związku z ogłoszonym przez panią Krystynę Brandys konkursem na najładniejszą gazetkę o oszczędzaniu. O tym, że trzeba dbać o zasoby naturalne, szanować wodę, oszczędzać czas i pieniądze, przekonywali wychowankowie, rysując plakaty, wieszając kolorowe rysunki i redagując mądre hasła.

Rozwiązanie konkursu okazało się dla komisji niezwykle trudne, gdyż każda klasa wykonała interesującą i oryginalną gazetkę z ważnym dla wszystkich przesłaniem - oszczędzanie powinno być codziennym nawykiem, przynosi bowiem korzyści nie tylko nam, ale również naszej planecie. Uczniowie odebrali z rąk opiekunki SKO słodkie upominki oraz gadżety, które przydadzą się do wykonania kolejnych klasowych dekoracji.

                                                                                                          Justyna Mazurkiewicz

Licznik odwiedzin

Dzisiaj10
Wczoraj56
Wizyt w tym tygodniu189
Wizyt w tym miesiącu1603
Łącznie wizyt115298

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Szkoła Podstawowa w Podsarniu