image

"Musimy pielęgnować swoją kulturę, musimy pamiętać o swojej historii, musimy pamiętać o swojej tożsamości. Tożsamości ciekawej, niepowtarzalnej, na którą złożyły się nasze skomplikowane dzieje."

 

Walentynkowy wieczór gier planszowych

Już z samego rana Samorząd Uczniowski roznosił walentynkową pocztę. Dotarła ona na czas do wielu uczniów i nauczycieli. Każdy obdarowany z uśmiechem czytał miłe słowa znajdujące się na kolorowych karteczkach, liścikach czy czerwonych serduszkach. Od razu zrobiło się w szkole jaśniej oraz sympatyczniej. 

Dziś każdy miał również okazję zjeść pysznego pączka - tradycyjny przysmak Tłustego Czwartku i jednocześnie podzielić się nim z rówieśnikami z Afryki, wspierając dowolnym datkiem fundację Kapucyni i Misje z Krakowa. 

Walentynkowy wi...
Walentynkowy wieczór Walentynkowy wieczór

Po południu natomiast uczniowie klas starszych wzięli udział w wieczorze gier planszowych zorganizowanym przez panią Justynę Mazurkiewicz i panią Monikę Lichosyt. Przyniesione planszówki - 5 Sekund, Farmer, Dobble, Twister czy Mistakos dostarczyły wszystkim wiele radości i dobrej zabawy. Grając, rywalizując, a zarazem bawiąc się wspólnie, uczniowie miło i pożytecznie spędzili swój wolny czas. 
                                                                                                       

Justyna Mazurkiewicz

Licznik odwiedzin

Dzisiaj0
Wczoraj42
Wizyt w tym tygodniu139
Wizyt w tym miesiącu1595
Łącznie wizyt125315

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Szkoła Podstawowa w Podsarniu