image

"Musimy pielęgnować swoją kulturę, musimy pamiętać o swojej historii, musimy pamiętać o swojej tożsamości. Tożsamości ciekawej, niepowtarzalnej, na którą złożyły się nasze skomplikowane dzieje."

 

Wielkanocnym zwyczajem

Wielkanocnym zw...
Wielkanocnym zwyczajem Wielkanocnym zwyczajem
Wielkanoc to czas nadziei i radości. Z okazji zbliżających się świąt spotkaliśmy się wszyscy na poranku wielkanocnym, który przygotowała ze swoimi wychowankami pani Patrycja Margosiak. W swoim artystycznym występie uczniowie pokazali budzącą się do życia przyrodę oraz przekazali radosną wieść o nadchodzącym Zmartwychwstaniu Pańskim.

Podczas uroczystości, zgodnie ze szkolnym zwyczajem, nagrody i dyplomy odebrali uczestnicy konkursu plastycznego "Zajączek wielkanocny", który zorganizowała pani Patrycja Margosiak. Uczniowie po raz kolejny pokazali swoje artystyczne zdolności, pomysłowość oraz przywiązanie do tradycji. Wykonali pomysłowe prace - do naszej szkoły przykicały duże i małe kolorowe zajączki wykonane z oryginalnych materiałów. Gratulujemy wszystkim kreatywności!

Na zakończenie wielkanocnego poranka pani dyrektor Danuta Siarka złożyła całej społeczności szkolnej życzenia z okazji zbliżającej się Wielkanocy oraz przekazała serdeczności między innymi od pana Posła RP Edwarda Siarki, pana wizytatora i byłych nauczycieli.

Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarza nas światłością,
która przezwycięży każdy mrok,
radością dnia codziennego oraz pokojem,
który umacnia Dobro i daje nadzieję na lepsze jutro. 
Alleluja!


Zmartwychwstanie Jezusa – fikcja czy fakt? – Rzymskokatolicka Parafia św.  Anny

                                                                        Justyna Mazurkiewicz

Licznik odwiedzin

Dzisiaj10
Wczoraj56
Wizyt w tym tygodniu189
Wizyt w tym miesiącu1603
Łącznie wizyt115298

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

Szkoła Podstawowa w Podsarniu