image

"Musimy pielęgnować swoją kulturę, musimy pamiętać o swojej historii, musimy pamiętać o swojej tożsamości. Tożsamości ciekawej, niepowtarzalnej, na którą złożyły się nasze skomplikowane dzieje."

 

Dzień Dziecka 2023

Dzień Dziecka
Dzień Dziecka Dzień Dziecka

1 czerwca świętowaliśmy z wielką pompą. Część naszych uczniów pojechała do Zakrzowa, by tam wziąć udział w integracyjnym Dniu Dziecka zorganizowanym przez Caritas Archidiecezji Krakowskiej. Czekało tam na nich mnóstwo niespodzianek: kuglarze, szczudlarze, dmuchańce, gra terenowa, pyszne przekąski oraz oczywiście lody dla ochłody, bowiem pogoda była iście wakacyjna i mile zaskoczyła uczestników imprezy.

Wszyscy bawili się wybornie i beztrosko, za co w tym miejscu chcemy z całego serca podziękować siostrze Albertynce Teresie Pawlak, która zaprosiła nas do Zakrzowa. Na koniec wspólnej zabawy dzieci wypuściły do nieba balony w kolorach flagi polskiej i ukraińskiej, modląc się o pokój za naszą wschodnią granicą. Obszerną relację z obchodów Dnia Dziecka można także zobaczyć pod linkiem: https://krakowcaritas.pl/aktualnosci/integracyjny-dzien-dziecka-w-zakrzowie/.

                                                                                                       Justyna Mazurkiewicz

Piękne ŻYCZENIA na DZIEŃ DZIECKA 2022! Śmieszne i poważne wierszyki, są tez  KARTKI - pobierz za darmo i wyślij przez telefon [01.06.2022] | Bytom Nasze  Miasto

Licznik odwiedzin

Dzisiaj42
Wczoraj46
Wizyt w tym tygodniu139
Wizyt w tym miesiącu1595
Łącznie wizyt125315

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Szkoła Podstawowa w Podsarniu