image

"Musimy pielęgnować swoją kulturę, musimy pamiętać o swojej historii, musimy pamiętać o swojej tożsamości. Tożsamości ciekawej, niepowtarzalnej, na którą złożyły się nasze skomplikowane dzieje."

 

LISTOPAD 2016

I miejsce w III quizie patriotycznym "Kocham Cię, Polsko!" dla Martyny Rapacz
II miejsce w III quizie patriotycznym "Kocham Cię, Polsko!" dla Magdaleny Zaremby
III miejsce w III quizie patriotycznym "Kocham Cię, Polsko!" dla Martyny Kowalskiej

PAŹDZIERNIK 2016

I miejsce dla Amelii Wilgierz w Konkursie Recytatorskim "Ojca Świętego imię nigdy nie zaginie" - kategoria literacka klas I-III
II miejsce dla Klaudii Bielak w  Konkursie Recytatorskim "Ojca Świętego imię nigdy nie zaginie" - kategoria literacka klas I-III
wyróżnienie dla Natalii Makuch oraz Adrianny Topór w Konkursie Recytatorskim "Ojca Świętego imię nigdy nie zaginie" - kategoria literacka klas I-III
I miejsce dla Martyny Kowalskiej w Konkursie Recytatorskim "Ojca Świętego imię nigdy nie zaginie" - kategoria literacka klas IV-VI
II miejsce dla Weroniki Strzeleckiej w Konkursie Recytatorskim "Ojca Świętego imię nigdy nie zaginie" - kategoria literacka klas IV-VI
wyróżnienie dla Karoliny Warciak w Konkursie Recytatorskim "Ojca Świętego imię nigdy nie zaginie" - kategoria literacka klas IV-VI
II miejsce dla Zuzanny Śmiech w Konkursie Recytatorskim "Ojca Świętego imię nigdy nie zaginie" - kategoria gwarowa klas IV-VI
II miejsce dla Magdaleny Zaremby w Konkursie Recytatorskim "Ojca Świętego imię nigdy nie zaginie" - kategoria gwarowa klas IV-VI
wyróżnienie dla Piotra Nowaka w Konkursie Recytatorskim "Ojca Świętego imię nigdy nie zaginie" - kategoria gwarowa klas IV-VI

Nagroda Specjalna Przewodniczącego Rady Gminy Spytkowic dla Magdaleny Zaremby w XIV Przeglądzie Recytatorskim im. Katarzyny Kracik w Spytkowicach

WRZESIEŃ 2016

III miejsce w IV Pucharze Firmy STACH-GONT w piłce nożnej dziewcząt na Orliku w Podwilku dla Martyny Kowalskiej, Laury Nawary i Justyny Warciak

CZERWIEC 2016

Rekord szkoły w rzucie piłeczką palantową (45 m) ustanowiony przez Dominika Kozaka

Wyróżnienie w II ogólnopolskim konkursie "Savoir-vivre na co dzień"

Wyróżnienie dla uczniów klasy III w ogólnopolskim konkursie czytelniczym
"Książka -  przyjaciel prawdziwy" w kategorii drużyn wieloosobowych

III miejsce dla Bartłomieja Kozaka w rzucie piłką lekarską podczas gminnych zawodów

III miejsce dla Alicji Kadłubek w XI Biegu Rabiańskim

MAJ 2016

III miejsce dla Kariny Chlebek w XII Gminnym Dyktandzie

IV miejsce dla Julii Mazurkiewicz w XII Gminnym Dyktandzie

I miejsce dla Amelii Wilgierz w XXXII Konkursie Recytatorskim im. A. Zachary - Wnękowej

Wyróżnienie dla Julii Mazurkiewicz w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

I miejsce dla Julii Mazurkiewicz w szkolnym konkursie "Mistrz ortografii 2016"

II miejsce dla Kariny Chlebek w szkolnym konkursie "Mistrz ortografii 2016"

III miejsce dla Weroniki Nowak w szkolnym konkursie "Mistrz ortografii 2016"

KWIECIEŃ 2016

I miejsce dla Alicji Siarki w szkolnym konkursie wiedzy "Flagi Europy"

II miejsce dla Martyny Rapacz w szkolnym konkursie wiedzy "Flagi Europy"

III miejsce dla Martyny Kowalskiej w szkolnym konkursie wiedzy "Flagi Europy"

III miejsce dla Weroniki Nowak w powiatowych eliminacjach Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Wyróżnienie dla Kariny Chlebek, Dominika Sieńko, Bartłomieja Warciaka, Laury Nawary, Justyny Warciak, Bartłomieja Kozaka, Samuela Topora, Dariusza Wójciaka oraz Marcina Kadłubka za udział w szkolnym konkursie na wykonanie komiksu o tematyce Bezpieczny Internet. 

MARZEC 2016

I miejsce dla Weroniki Nowak w Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej

II miejsce dla Dominiki Śmiech w Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej

III miejsce dla Kariny Chlebek w Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej

I miejsce dla Weroniki Nowak w szkolnym konkursie Mistrz Informatyki 2016

II miejsce dla Kariny Chlebek w szkolnym konkursie Mistrz Informatyki 2016

III miejsce dla Dominiki Śmiech w szkolnym konkursie Mistrz Informatyki 2016

III miejsce dla Szymona Chowańca w szkolnym konkursie Mistrz Informatyki 2016

I miejsce dla Julii Mazurkiewicz w szkolnym konkursie Najładniejszy projekt dyplomu

II miejsce dla Alicji Kadłubek w szkolnym konkursie Najładniejszy projekt dyplomu

III miejsce dla Iwony Szpak w szkolnym konkursie Najładniejszy projekt dyplomu

LUTY 2016

Weronika Nowak i Julia Mazurkiewicz zdobyły tytuł laureata w gminnym konkursie "Jan Paweł II - Papież Miłosierdzia"

I miejsce w szkolnym konkursie "Mistrz frazeologii" dla Julii Mazurkiewicz

II miejsce w szkolnym konkursie "Mistrz frazeologii" dla Weroniki Nowak

III miejsce w szkolnym konkursie "Mistrz frazeologii" dla Kariny Chlebek

Wyróżnienie w szkolnym konkursie "Mistrz frazeologii" dla Martyny Kowalskiej 

 

STYCZEŃ 2016

Julia Mazurkiewicz z klasy VI zakwalifikowała się do finału Małopolskiego Konkursu Humanistycznego

III miejsce w Gminym Turnieju w Mini Koszykówce chłopców o Puchar Posła RP Edwarda Siarki: Kamil Bosak, Dominik Sieńko, Marcin Kadłubek, Dariusz Wójciak, Bartłomiej Warciak, Dominik Kozak, Szymon Chowaniec, Marcin Makuch, Bartłomiej Kozak, Samuel Topór

IV miejsce w Gminym Turnieju w Mini Koszykówce dziewczyn o Puchar Posła RP Edwarda Siarki: Alicja Siarka, Weronika Nowak, Julia Mazurkiewicz, Iwona Szpak, Dominika Śmiech, Karina Chlebek, Justyna Warciak, Laura Nawara

GRUDZIEŃ 2015

Wyróżnienie dla Julii Mazurkiewicz oraz Karoliny Warciak w gminnym konkursie z języka angielskiego "Spelling Champion"

I miejsce dla Julii Mazurkiewicz z kl. VI w konkursie humanistycznym - Mikołajki 2015

I miejsce dla Magdaleny Zaremby z kl. III w konkursie humanistycznym - Mikołajki 2015

Wyróżnienie dla Karoliny Warciak i Dawida Stanaszka z kl. III w konkursie plastycznym - Mikołajki 2015

Licznik odwiedzin

Dzisiaj2
Wczoraj25
Wizyt w tym tygodniu75
Wizyt w tym miesiącu355
Łącznie wizyt40512

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Szkoła Podstawowa w Podsarniu