image

"Musimy pielęgnować swoją kulturę, musimy pamiętać o swojej historii, musimy pamiętać o swojej tożsamości. Tożsamości ciekawej, niepowtarzalnej, na którą złożyły się nasze skomplikowane dzieje."

 

MAJ 2016

III miejsce dla Kariny Chlebek w XII Gminnym Dyktandzie

IV miejsce dla Julii Mazurkiewicz w XII Gminnym Dyktandzie

I miejsce dla Amelii Wilgierz w XXXII Konkursie Recytatorskim im. A. Zachary - Wnękowej

Wyróżnienie dla Julii Mazurkiewicz w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

I miejsce dla Julii Mazurkiewicz w szkolnym konkursie "Mistrz ortografii 2016"

II miejsce dla Kariny Chlebek w szkolnym konkursie "Mistrz ortografii 2016"

III miejsce dla Weroniki Nowak w szkolnym konkursie "Mistrz ortografii 2016"

KWIECIEŃ 2016

I miejsce dla Alicji Siarki w szkolnym konkursie wiedzy "Flagi Europy"

II miejsce dla Martyny Rapacz w szkolnym konkursie wiedzy "Flagi Europy"

III miejsce dla Martyny Kowalskiej w szkolnym konkursie wiedzy "Flagi Europy"

III miejsce dla Weroniki Nowak w powiatowych eliminacjach Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Wyróżnienie dla Kariny Chlebek, Dominika Sieńko, Bartłomieja Warciaka, Laury Nawary, Justyny Warciak, Bartłomieja Kozaka, Samuela Topora, Dariusza Wójciaka oraz Marcina Kadłubka za udział w szkolnym konkursie na wykonanie komiksu o tematyce Bezpieczny Internet. 

MARZEC 2016

I miejsce dla Weroniki Nowak w Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej

II miejsce dla Dominiki Śmiech w Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej

III miejsce dla Kariny Chlebek w Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej

I miejsce dla Weroniki Nowak w szkolnym konkursie Mistrz Informatyki 2016

II miejsce dla Kariny Chlebek w szkolnym konkursie Mistrz Informatyki 2016

III miejsce dla Dominiki Śmiech w szkolnym konkursie Mistrz Informatyki 2016

III miejsce dla Szymona Chowańca w szkolnym konkursie Mistrz Informatyki 2016

I miejsce dla Julii Mazurkiewicz w szkolnym konkursie Najładniejszy projekt dyplomu

II miejsce dla Alicji Kadłubek w szkolnym konkursie Najładniejszy projekt dyplomu

III miejsce dla Iwony Szpak w szkolnym konkursie Najładniejszy projekt dyplomu

LUTY 2016

Weronika Nowak i Julia Mazurkiewicz zdobyły tytuł laureata w gminnym konkursie "Jan Paweł II - Papież Miłosierdzia"

I miejsce w szkolnym konkursie "Mistrz frazeologii" dla Julii Mazurkiewicz

II miejsce w szkolnym konkursie "Mistrz frazeologii" dla Weroniki Nowak

III miejsce w szkolnym konkursie "Mistrz frazeologii" dla Kariny Chlebek

Wyróżnienie w szkolnym konkursie "Mistrz frazeologii" dla Martyny Kowalskiej 

 

STYCZEŃ 2016

Julia Mazurkiewicz z klasy VI zakwalifikowała się do finału Małopolskiego Konkursu Humanistycznego

III miejsce w Gminym Turnieju w Mini Koszykówce chłopców o Puchar Posła RP Edwarda Siarki: Kamil Bosak, Dominik Sieńko, Marcin Kadłubek, Dariusz Wójciak, Bartłomiej Warciak, Dominik Kozak, Szymon Chowaniec, Marcin Makuch, Bartłomiej Kozak, Samuel Topór

IV miejsce w Gminym Turnieju w Mini Koszykówce dziewczyn o Puchar Posła RP Edwarda Siarki: Alicja Siarka, Weronika Nowak, Julia Mazurkiewicz, Iwona Szpak, Dominika Śmiech, Karina Chlebek, Justyna Warciak, Laura Nawara

GRUDZIEŃ 2015

Wyróżnienie dla Julii Mazurkiewicz oraz Karoliny Warciak w gminnym konkursie z języka angielskiego "Spelling Champion"

I miejsce dla Julii Mazurkiewicz z kl. VI w konkursie humanistycznym - Mikołajki 2015

I miejsce dla Magdaleny Zaremby z kl. III w konkursie humanistycznym - Mikołajki 2015

Wyróżnienie dla Karoliny Warciak i Dawida Stanaszka z kl. III w konkursie plastycznym - Mikołajki 2015

LISTOPAD 2015

II miejsce dla Piotra Nowaka w XXXVI Literackim Konkursie im. Piotra Borowego - kategoria poezja

II miejsce dla Weroniki Nowak w XXXVI Literackim Konkursie im. Piotra Borowego - kategoria poezja

Zakwalifikowanie się Julii Mazurkiewicz z klasy VI do rejonowego etapu Małopolskiego Konkursu Humanistycznego

Zakwalifikowanie się Laury Nawary z klasy V do rejonowego etapu konkursu informatycznego Małopolskie Baltie 2016

I miejsce w szkolnym konkursie "Barwy Jesieni" kat. prace plastyczne dla Kornelii Śmiech, Adrianny Topór, Izy Chowaniec, Zuzanny Chowaniec

II miejsc w szkolnym konkursie "Barwy Jesieni" kat. prace plastyczne dla Bartłomieja Kapuściaka, Patrycji Harkabuz, Wiktorii Nawary, Laury Nawary

III miejsce w szkolnym konkursie "Barwy Jesieni" kat. prace plastyczne dla Oliwii Chrobak, Jakuba Jędraszczaka, Kacpra Dziedzica

I miejsce w szkolnym konkursie "Barwy Jesieni" kat. prace przestrzenne dla Adrianny Topór, Mai Rapacz, Roksany Rapacz, Samuela Topór, Karoliny Stanaszek i Dawida Stanaszka

II miejsce w szkolnym konkursie "Barwy Jesieni" kat. prace przestrzenne dla Jana Chowańca, Karoliny Warciak, Kornelii Śmiech, Patrycji Harkabuz

III miejsce w szkolnym konkursie "Barwy Jesieni" kat. prace przestrzenne dla Natalii Makuch, Sabiny Kozak, Huberta Grapy, Kacpra Dziedzica, Nikoli Szpak i Kamila Lenarta

PAŹDZIERNIK 2015

Specjalna nagroda Związku Podhalan w XIII Przeglądzie Recytatorskim im. Katarzyny Kracik w Spytkowicach dla Alicji Kadłubek

I miejsce w XIII Przeglądzie Recytatorskim im. Katarzyny Kracik w Spytkowicach dla Magdaleny Zaremby (kat. wiersz)

III miejsce w XIII Przeglądzie Recytatorskim im. Katarzyny Kracik w Spytkowicach dla Piotra Nowaka (kat. gadka)

I miejsceV edycji Konkursu Poetyckiego w Sieniawie dla Piotra Nowaka

I miejsce V edycji Konkursu Poetyckiego w Sieniawie dla Karola Pilcha

II miejsce V edycji Konkursu Poetyckiego w Sieniawie dla Weroniki Nowak

III miejsce V edycji Konkursu Poetyckiego w Sieniawie dla Magdaleny Zaremby i Karoliny Warciak

III miejsce V edycji Konkursu Poetyckiego w Sieniawie dla Justyny Warciak

wyróżnienie V edycji Konkursu Poetyckiego w Sieniawie dla Laury Nawary

 

WRZESIEŃ 2015

VI miejsce w Otwartych Biegach Przełajowych o Puchar Burmistrza Rabki - Zdroju runda jesienna dla Kamila Bosaka

II miejsce w III Pucharze Firmy STACH-GONT w piłce nożnej chłopców na Orliku w Podwilku: Dominik Kozak, Samuel Topór, Bartłomiej Kozak, Bartłomiej Warciak,  Dominik Sieńko, Marcin Kadłubek, Marcin Makuch, Kamil Bosak, gościnnie - Daniel Śmiech, Piotr Stasiak, Dominik Stasiak.

II miejsce w III Pucharze Firmy STACH-GONT w piłce nożnej dziewcząt na Orliku w Podwilku: Weronika Nowak, Karina Chlebek, Alicja Kadłubek, Julia Mazurkiewicz, Alicja Siarka, Magdalena Bosak, Roksana Rapacz, Iwona Szpak, Laura Nawara, Martyna Kowalska, gościnnie - Maria Suwada.

KWIECIEŃ 2015

IV miejsce w XI Gminnym Dyktandzie dla Karoliny Halczak oraz Julii Mazurkiewicz

II miejsce w Gminnym Konkursie Biblijnym dla Karoliny Halczak, Weroniki Nowak i Julii Mazurkiewicz

I miejsce dla Karoliny Halczak i zdobycie tytułu "Mistrz ortografii 2014/2015"

II miejsce dla Julii Mazurkiewicz w szkolnym konkursie ortograficznym

Licznik odwiedzin

Dzisiaj0
Wczoraj12
Wizyt w tym tygodniu42
Wizyt w tym miesiącu172
Łącznie wizyt36273

Odwiedza nas 102 gości oraz 0 użytkowników.

Szkoła Podstawowa w Podsarniu