image

"Musimy pielęgnować swoją kulturę, musimy pamiętać o swojej historii, musimy pamiętać o swojej tożsamości. Tożsamości ciekawej, niepowtarzalnej, na którą złożyły się nasze skomplikowane dzieje."

 

LISTOPAD 2015

II miejsce dla Piotra Nowaka w XXXVI Literackim Konkursie im. Piotra Borowego - kategoria poezja

II miejsce dla Weroniki Nowak w XXXVI Literackim Konkursie im. Piotra Borowego - kategoria poezja

Zakwalifikowanie się Julii Mazurkiewicz z klasy VI do rejonowego etapu Małopolskiego Konkursu Humanistycznego

Zakwalifikowanie się Laury Nawary z klasy V do rejonowego etapu konkursu informatycznego Małopolskie Baltie 2016

I miejsce w szkolnym konkursie "Barwy Jesieni" kat. prace plastyczne dla Kornelii Śmiech, Adrianny Topór, Izy Chowaniec, Zuzanny Chowaniec

II miejsc w szkolnym konkursie "Barwy Jesieni" kat. prace plastyczne dla Bartłomieja Kapuściaka, Patrycji Harkabuz, Wiktorii Nawary, Laury Nawary

III miejsce w szkolnym konkursie "Barwy Jesieni" kat. prace plastyczne dla Oliwii Chrobak, Jakuba Jędraszczaka, Kacpra Dziedzica

I miejsce w szkolnym konkursie "Barwy Jesieni" kat. prace przestrzenne dla Adrianny Topór, Mai Rapacz, Roksany Rapacz, Samuela Topór, Karoliny Stanaszek i Dawida Stanaszka

II miejsce w szkolnym konkursie "Barwy Jesieni" kat. prace przestrzenne dla Jana Chowańca, Karoliny Warciak, Kornelii Śmiech, Patrycji Harkabuz

III miejsce w szkolnym konkursie "Barwy Jesieni" kat. prace przestrzenne dla Natalii Makuch, Sabiny Kozak, Huberta Grapy, Kacpra Dziedzica, Nikoli Szpak i Kamila Lenarta

PAŹDZIERNIK 2015

Specjalna nagroda Związku Podhalan w XIII Przeglądzie Recytatorskim im. Katarzyny Kracik w Spytkowicach dla Alicji Kadłubek

I miejsce w XIII Przeglądzie Recytatorskim im. Katarzyny Kracik w Spytkowicach dla Magdaleny Zaremby (kat. wiersz)

III miejsce w XIII Przeglądzie Recytatorskim im. Katarzyny Kracik w Spytkowicach dla Piotra Nowaka (kat. gadka)

I miejsceV edycji Konkursu Poetyckiego w Sieniawie dla Piotra Nowaka

I miejsce V edycji Konkursu Poetyckiego w Sieniawie dla Karola Pilcha

II miejsce V edycji Konkursu Poetyckiego w Sieniawie dla Weroniki Nowak

III miejsce V edycji Konkursu Poetyckiego w Sieniawie dla Magdaleny Zaremby i Karoliny Warciak

III miejsce V edycji Konkursu Poetyckiego w Sieniawie dla Justyny Warciak

wyróżnienie V edycji Konkursu Poetyckiego w Sieniawie dla Laury Nawary

 

WRZESIEŃ 2015

VI miejsce w Otwartych Biegach Przełajowych o Puchar Burmistrza Rabki - Zdroju runda jesienna dla Kamila Bosaka

II miejsce w III Pucharze Firmy STACH-GONT w piłce nożnej chłopców na Orliku w Podwilku: Dominik Kozak, Samuel Topór, Bartłomiej Kozak, Bartłomiej Warciak,  Dominik Sieńko, Marcin Kadłubek, Marcin Makuch, Kamil Bosak, gościnnie - Daniel Śmiech, Piotr Stasiak, Dominik Stasiak.

II miejsce w III Pucharze Firmy STACH-GONT w piłce nożnej dziewcząt na Orliku w Podwilku: Weronika Nowak, Karina Chlebek, Alicja Kadłubek, Julia Mazurkiewicz, Alicja Siarka, Magdalena Bosak, Roksana Rapacz, Iwona Szpak, Laura Nawara, Martyna Kowalska, gościnnie - Maria Suwada.

KWIECIEŃ 2015

IV miejsce w XI Gminnym Dyktandzie dla Karoliny Halczak oraz Julii Mazurkiewicz

II miejsce w Gminnym Konkursie Biblijnym dla Karoliny Halczak, Weroniki Nowak i Julii Mazurkiewicz

I miejsce dla Karoliny Halczak i zdobycie tytułu "Mistrz ortografii 2014/2015"

II miejsce dla Julii Mazurkiewicz w szkolnym konkursie ortograficznym

MARZEC 2015

II miejsce dla drużyny chłopców w Gminnym Turnieju Piłki Ręcznej

I miejsce w szkolnym konkursie Mistrz Informatyki 2015 dla Karoliny Halczak

II miejsce w szkolnym konkursie Mistrz Informatyki 2015 dla Krystiana Siarki

III miejsce  w szkolnym konkursie Mistrz Informatyki 2015 dla Piotra Stasiaka

STYCZEŃ 2015

II miejsce w Mistrzostwach Gminy Raba Wyżna w Koszykówce chłopców o Puchar Posła RP Edwarda Siarki: Kamil Bosak, Dominik Bosak, Dawid Bosak, Krystian Siarka, Dominik Stasiak, Piotr Stasiak, Daniel Śmiech;

V miejsce w Mistrzostwach Gminy Raba Wyżna w Koszykówce dziewcząt o Puchar Posła RP Edwarda Siarki: Paulina Siarka, Martyna Stefania Siarka, Martyna Siarka, Karolina Halczak, Klaudia Kadłubek, Anna Makuch, Magdalena Lach, Dominika Śmiech, Alicja Kadłubek;

GRUDZIEŃ 2014

I miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców dla Daniela Śmiecha i Dominika Stasiaka,

IV miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt dla Klaudii Kadłubek i  Pauliny Siarka.

LISTOPAD 2014

 I miejsce dla Weroniki Nowak w XXXV Literackim Konkursie im. Piotra Borowego - kategoria gawęda
I miejsce dla Magdaleny Zaremby w XXXV Literackim Konkursie im. Piotra Borowego - kategoria poezja

II miejsce dla Piotra Nowaka w XXXV Literackim Konkursie im. Piotra Borowego - kategoria gawęda

Zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Informatycznego "Małopolskie Baltie 2015": Piotra Stasiaka.

Zakwalifikowanie się do etapu rejonowego  Małopolskiego Konkursu Humanistycznego: Julii Mazurkiewicz, Weroniki Nowak i Karoliny Halczak.

PAŹDZIERNIK 2014

I miejsce  w XII edycji Konkursu Recytatorskiego im. Katarzyny Kracik dla Iwony Szpak

IV miejsce w Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej w Podwilku: Marcin Kadlubek, Magdalena Lach, Laura Nawara, Kamil Bosak

Dyplom w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Jestem przyjacielem zwierząt” w ramach akcji Światowy Tydzień Zwierząt.

WRZESIEŃ 2014

I miejsca w Igrzyskach Powiatowych w Kolarstwie Górskim MTB dla Krystiana Siarki

I Wicemistrz Małopolski w wyścigu kolarskim Pucharu Szlaku Solnego MTB kat. ŻAK Chłopcy dla Krystiana Siarki

III miejsce w X Pucharze Szlaku Solnego - klasyfikacja generalna 2014 dla Krystiana Siarki

Certyfikat w ogólnopolskim matematycznym projekcie edukacyjnym „Lepsza Szkoła”

Licznik odwiedzin

Dzisiaj2
Wczoraj25
Wizyt w tym tygodniu75
Wizyt w tym miesiącu355
Łącznie wizyt40512

Odwiedza nas 105 gości oraz 0 użytkowników.

Szkoła Podstawowa w Podsarniu