image

"Musimy pielęgnować swoją kulturę, musimy pamiętać o swojej historii, musimy pamiętać o swojej tożsamości. Tożsamości ciekawej, niepowtarzalnej, na którą złożyły się nasze skomplikowane dzieje."

 

WRZESIEŃ 2014

I miejsca w Igrzyskach Powiatowych w Kolarstwie Górskim MTB dla Krystiana Siarki

I Wicemistrz Małopolski w wyścigu kolarskim Pucharu Szlaku Solnego MTB kat. ŻAK Chłopcy dla Krystiana Siarki

III miejsce w X Pucharze Szlaku Solnego - klasyfikacja generalna 2014 dla Krystiana Siarki

Certyfikat w ogólnopolskim matematycznym projekcie edukacyjnym „Lepsza Szkoła”

CZERWIEC 2014

IV miejsce w IX Biegu Rabiańskim w Rabie Wyżnej dla Dominika Stasiaka

MAJ 2014

V miejsce w Gminnych Igrzyskach w Mini Piłce Ręcznej Chłopców w Skawie;

I miejsce o Puchar Burmistrza Gminy Kęty w Kolarstwie Przełajowym dla Krystiana Siarka;

Wyróżnienie w konkursie w Inwałdzie - Karolina Harkabuz, Karolina Halczak;

Wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim im. A. Zachary- Wnękowej – Grzegorz Bosak;

III miejsce w Konkursie Recytatorskim im. A. Zachary- Wnękowej- Magdalena Zaremba;

Udział w Konkursie Recytatorskim im. A. Zachary- Wnękowej-Alicja Sornat;

Udział w Konkursie recytatorskim im. Augustyna Suskiego: Piotr Nowak, Paulina Siarka, Weronika Nowak;

Nagroda za udział w Konkursie Plastycznym „ Dziedzictwo Świętego Cyryla i Metodego”: Weronika Nowak, Piotr Nowak;

Reprezentacja zespołu „Iskierki” w XII Gminnym Przeglądzie Pieśni Religijnej.

Reprezentacja dzieci Oddziału Przedszkolnego na Festiwalu Piosenki Religijnej w Rokicinach Podhalańskich.

MARZEC 2014

V miejsce w Gminnych Igrzyskach w Mini Piłce Ręcznej Chłopców w Skawie
Grzegorz Bosak, Szymon Kapuściak, Daniel Śmiech, Piotr Stasiak, Krystian Siarka;

IV miejsce w Gminnych Igrzyskach w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt w Skawie
Alicja Sornat, Karolina Harkabuz, Marcelina Magaś, Klaudia Nawara, Weronika Łaciak, Karolina Halczak, Klaudia Kadłubek, Anna Makuch, Paulina i Martyna Siarka;

I miejsce w eliminacjach gminnych do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” dla Piotra Stasiaka i zakwalifikowanie do eliminacji powiatowych;

II miejsce w eliminacjach gminnych do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” dla Grzegorza Bosaka i zakwalifikowanie do eliminacji powiatowych;

III miejsce w eliminacjach gminnych do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” dla Alicji Sornat;

I miejsce w szkolnym Konkursie Mistrz Informatyki 2013 dla Karoliny Harkabuz i Weroniki Łaciak z klasy szóstej;

LUTY 2014

I miejsce o Puchar Burmistrza Gminy Kęty w Kolarstwie Przełajowym dla Krystiana Siarki;

III miejsce w XIII Gminnym Konkursie Biblijnym w Skawie: Julia Mazurkiewicz, Weronika Nowak, Karolina Halczak i Martyna Siarka;

IV miejsce w Gminnym Turnieju Mini Piłki Siatkowej w Rokicinach Podhalańskich Dziewcząt: Martyna Siarka, Paulina Siarka, Anna Makuch, Karolina Halczak, Klaudia Kadłubek, Karolina Harkabuz, Klaudia Nawara, Marcelina Magaś, Alicja Sornat i Weronika Łaciak;

V miejsce w Gminnym Turnieju Mini Piłki Siatkowej w Rokicinach Podhalańskich Chłopców: Dominik Kozak, Dominik Stasiak, Krystian Siarka, Piotr Stasiak, Daniel Śmiech, Szymon Kapuściak, Grzegorz Bosak;

II miejsce w zawodach piłki nożnej o Puchar Katolickiego Stowarzyszenia Ministrantów: Grzegorz Bosak, Krystian Siarka, Samuel Topór, Piotr Stasiak, Dominik Stasiak, Michał Lach, Marcin Makuch, Daniel Śmiech.

STYCZEŃ 2014

V miejsce w Gminnych Igrzyskach w Mini Piłce Ręcznej Chłopców w Rabie Wyżnej
Grzegorz Bosak, Szymon Kapuściak, Piotr Stasiak, Dominik Stasiak, Daniel Śmiech, Krystian Siarka

V miejsce w Mistrzostwach Gminy Raba Wyżna w Koszykówce chłopców o Puchar Posła RP Edwarda Siarki:Grzegorz Bosak, Szymon Kapuściak, Krystian Siarka, Dominik Stasiak, Piotr Stasiak, Daniel Śmiech;

II miejsce w Mistrzostwach Gminy Raba Wyżna w Koszykówce dziewcząt o Puchar Posła RP Edwarda Siarki: Alicja Sornat, Marcelina Magaś, Weronika Łaciak, Karolina Harkabuz, Klaudia Nawara, Paulina Siarka, Martyna Siarka, Anna Makuch, Karolina Halczak, Klaudia Kadłubek;

IV miejsce w Rejonowych Mistrzostwach Tenisa Stołowego - chłopcy: Grzegorz Bosak, Szymon Kapuściak i Dominik Stasiak;

GRUDZIEŃ 2013

I miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego: Grzegorz Bosak, Szymon Kapuściak, Dominik Stasiak 

III miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego: Weronika Łaciak, Alicja Sornat i Karolina Harkabuz

II miejsce w XXXIV Orawskim Konkursie Literackim im. Piotra Borowego dla Magdaleny Zaremby

Wyróżnienie w XXXIV Orawskim Konkursie Literackim im. Piotra Borowego dla
mgr Anny Nowak nauczycielki języka polskiego

II miejsce w Igrzyskach Powiatu Nowotarskiego w Tenisie Stołowym Turniej Drużynowy - chłopcy: Dominik Stasiak, Grzegorz Bosak i Szymon Kapuściak;

IV miejsce w Igrzyskach Powiatu Nowotarskiego w Tenisie Stołowym Turniej Drużynowy - dziewczęta: Weronika Łaciak, Alicja Sornat i Karolina Harkabuz;

LISTOPAD 2013

III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Bukiet Pani Jesieni": Iwona Szpak;

I miejsce  w XI edycji Konkursu Recytatorskiego im. Katarzyny Kracik : Grzegorz Bosak;

III miejsce w XI edycji Konkursu Recytatorskiego im. Katarzyny Kracik: Oliwia Chrobak;

I miejsce  w I Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej im. Feliksa Gwiżdża w Odrowążu :

Alicja Kadłubek, Szymon Chwowaniec, Dominik Kozak, Weronika Nowak, Julia Mazurkiewicz, Iwona Szpak, Karina Chlebek, Krystian Siarka, Piotr Stasiak, Martyna i Paulina Siarka, Daniel Śmiech, Karolina Harkabuz, Kaludia Nawara oraz Alicja Sornat;

PAŹDZIERNIK 2013

VI miejsce w Gminnym Turnieju Piłki nożnej w Podwilku.

I miejsce dla Laury Nawara w Powiatowym Konkursie Plastycznym Moje ulubione zwierzątko

V miejsce w Gminnych Igrzyskach w Piłce Nożnej Halowej

Bosak Grzegorz, Kapuściak Szymon, Kozak Dominik, Siarka Krystian, Stasiak Piotr, Stasiak Dominik, Śmiech Daniel

WRZESIEŃ 2013

I miejsce w Małopolskich Igrzyskach w Kolarstwie Górskim MTB chłopców: Krystian Siarka

I miejsce w Małopolskich Igrzyskach w Kolarstwie Górskim MTB punktacja zespołowa chłopców: Krystian Siarka

IV miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Szlaku Solnego 2013 : Krystian Siarka

V miejsce o Puchar Tarnowa MTB: Krystian Siarka

V miejsce w wyścigu kolarskim MTB o Puchar Szlaku Solnego w Rabce Zdroju: Krystian Siarka

VII miejsce w wyścigu kolarskim MTB w Myślenicach: Krystian Siarka

 

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj10
Wczoraj29
Wizyt w tym tygodniu63
Wizyt w tym miesiącu578
Łącznie wizyt31893

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Szkoła Podstawowa w Podsarniu