image

"Musimy pielęgnować swoją kulturę, musimy pamiętać o swojej historii, musimy pamiętać o swojej tożsamości. Tożsamości ciekawej, niepowtarzalnej, na którą złożyły się nasze skomplikowane dzieje."

 

MARZEC 2013

Wyróżnienie Kuratora w Małopolskim Konkursie MAM 6 LAT dla rodziców i nauczycieli za prezentację multimedialną „Od przedszkolnej zabawki, do szkolnej ławki”,

II miejsce - Mistrzostwa Małopolski w kolarstwie Przełajowym o Puchar Burmistrza Gminy Kęt – Krystian Siarka,

V miejsce - Mistrzostwa Małopolski w kolarstwie Przełajowym o Puchar Burmistrza Gminy Kęt – Oliwia Siarka.

LUTY 2013

II miejsce w biegach narciarskich na XII Memoriale Bronisława Czecha

Oliwia Siarka

STYCZEŃ 2013

V miejsce w Gminnych Igrzyskach w Mini Piłce Ręcznej Chłopców w Rabie Wyżnej
Grzegorz Bosak, Szymon Kapuściak, Piotr Stasiak, Dominik Stasiak, Daniel Śmiech, Krystian Siarka

V miejsce w Mistrzostwach Gminy Raba Wyżna w Koszykówce chłopców o Puchar Posła RP Edwarda Siarki
Grzegorz Bosak, Szymon Kapuściak, Piotr Stasiak, Dominik Stasiak, Krystian Siarka,
Robert Krzywicki, Adrian Siarka

II miejsce w Mistrzostwach Gminy Raba Wyżna w Koszykówce dziewcząt o Puchar Posła RP Edwarda Siarki
Anna Stasiak, Oliwia Siarka, Anna Chrobak, Klaudia Szpak, Karolina Harkabuz, Weronika Łaciak,
Alicja Sornat, 

GRUDZIEŃ 2012

III miejsce w Gminnym Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego w Skawie

Grzegorz Bosak, Szymon Kapuściak,

III miejsce w Gminnym Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego w Skawie

Oliwia Siarka, Karolina Harkabuz, Alicja Sornat,

IV miejsce w X Gminnym Dyktandzie o Pióro Wójta Gminy Raba Wyżna

Anna Stasiak

II miejsce w „SPELLING CHAMPION” czyli walce o tytuł „MISTRZA LITEROWANIA 2012” w Rabie Wyżnej

Julia Mazurkiewicz

LISTOPAD 2012

III miejsce XXXIII Orawski Konkurs Literacki im. Piotra Borowego - kategoria do 9 lat

Iwona Szpak za wiersz Moja miejscowość

II miejsce XXXIII Orawski Konkurs Literacki im. Piotra Borowego - kategoria do 9 lat

Alicja Kadłubek za wiersz Naso Orawa

I miejsce w X w Przeglądzie Recytatorskim im. Katarzyny Kracik zdobyła w kategorii gwarowej

Magdalena Zaremba

I miejsce w X w Przeglądzie Recytatorskim im. Katarzyny Kracik zdobyła w kategorii literackiej

Karolina Warciak

II miejsce w X w Przeglądzie Recytatorskim im. Katarzyny Kracik zdobył w kategorii gwarowej klas IV-VI

Daniel Śmiech

II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Jestem Przeciw Przemocy” organizowanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rabie Wyżnej zdobyła z kl. III

Weronika Nowak

I miejsce dla absolwentów naszej szkoły w eliminacjach do Mistrzostw Polski Służby Liturgicznej w Piłce Nożnej Halowej w dekanacie Jabłonka

Jacek Bosak, Bartłomiej Bosak, Daniel Siarka, Tomasz Stasiak, Mirosław Rapacz, Sebastian Topór

II miejsce w eliminacjach do Mistrzostw Polski Służby Liturgicznej w Piłce Nożnej Halowej w dekanacie Jabłonka

Grzegorz Bosak, Adrian Gacek, Dominik Stasiak, Daniel Śmiech

Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym „Jesień – kolorowa pora roku”

Iwony Szpak i Roksany Rapacz.

PAŹDZIERNIK 2012

V miejsce w Gminnych Igrzyskach w Mini Piłce Nożnej Halowe w Skawie

Bosak Grzegorz, Adrian Gacek, Robert Krzywicki,

Krystian Siarka, Daniel Śmiech, Dominik Stasiak, Piotr Stasiak

WRZESIEŃ 2012

II miejsce w Małopolskich Igrzyskach w Kolarstwie Górskim MTB dziewcząt

Oliwia Siarka

I miejsce w zawodach Pucharu Szlaku Solnego w kat. chłopców

Krystian Siarka

I miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Szlaku Solnego 2012

Oliwia Siarka

I miejsce w zawodach Pucharu Szlaku Solnego w kat. dziewcząt - Żak

Oliwia Siarka

I miejsce o Puchar Tarnowa MTB

Oliwia Siarka

MAJ 2012

III miejsce w zawodach sportowych zorganizowanych w ramach „Biegu rabiańskiego” w kategorii klas IV

Karolina Harkabuz

II miejsce w XXVII Konkursie Recytatorskim im. Antoniny Zachary-Wnękowej kategoria I-III

Daniel Śmiech

wyróżnienie w XXVII Konkursie Recytatorskim im. Antoniny Zachary-Wnękowej kategoria I-III

Julia Mazurkiewicz

wyróżnienie w XXVII Konkursie Recytatorskim im. Antoniny Zachary-Wnękowej kategoria IV-VI

Beata Sidzinka

I miejsce o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka

Oliwia Siarka

IV miejsce o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka

Krystian Siarka

I miejsce w szkolnym konkursie Mistrz Informatyki 2012

Dariusz Kadłubek

KWIECIEŃ 2012

I miejsce o Puchar Tarnowa MTB

Oliwia Siarka

I miejsce w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Parze Prezydenckiej

Justyna Sornat

udział w zawodach BRD organizowanych w Rabie Wyżnej (zajęcie drużynowo III miejsca w przejeździe po miasteczku komunikacyjnym)

Tomasz Bosak, Dariusz Kadłubek, Klaudia Kapuściak

MARZEC 2012

VI miejsce w Gminnym Konkursie Sportów Zimowych im. Bronisława Czecha w Rokicinach Podhalańskich

Patrycja Makuch

V miejsce w Gminnych Igrzyskach w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt

Klaudia Kapuściak, Patrycja Makuch, Justyna Sornat,

Krystyna Łabuda, Oliwia Siarka, Karolina Harkabuz, Alicja Sornat

V miejsce w Gminnych Igrzyskach w Mini Piłce Ręcznej Chłopców

Tomasz Bosak, Grzegorz Bosak, Kamil Chrobak, Dariusz Kadłubek,

Marcin Kapuściak, Daniel Makuch, Adrian Gacek, Robert Krzywicki

Licznik odwiedzin

Dzisiaj72
Wczoraj38
Wizyt w tym tygodniu110
Wizyt w tym miesiącu860
Łącznie wizyt38219

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Szkoła Podstawowa w Podsarniu