GRUDZIEŃ 2016
I miejsce dla zespołu klasy piętej w I Szkolnej Poloniadzie z okazji Dnia Patrona
I miejsce dla Martyny Kowalskiej w Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego
II miejsce dla Samuela Topora w Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego
II miejsce dla Magdaleny Zaremby w konkursie humanistycznym Mikołajki 2016
I miejsce dla Magdaleny Zaremby w konkursie "W cudownym świecie baśni"
Zakwalifikowanie się Laury Nawary z klasy VI do rejonowego etapu konkursu informatycznego Małopolskie Baltie 2017
LISTOPAD 2016
I miejsce w III quizie patriotycznym "Kocham Cię, Polsko!" dla Martyny Rapacz
II miejsce w III quizie patriotycznym "Kocham Cię, Polsko!" dla Magdaleny Zaremby
III miejsce w III quizie patriotycznym "Kocham Cię, Polsko!" dla Martyny Kowalskiej
PAŹDZIERNIK 2016
I miejsce dla Amelii Wilgierz w Konkursie Recytatorskim "Ojca Świętego imię nigdy nie zaginie" - kategoria literacka klas I-III
II miejsce dla Klaudii Bielak w Konkursie Recytatorskim "Ojca Świętego imię nigdy nie zaginie" - kategoria literacka klas I-III
wyróżnienie dla Natalii Makuch oraz Adrianny Topór w Konkursie Recytatorskim "Ojca Świętego imię nigdy nie zaginie" - kategoria literacka klas I-III
I miejsce dla Martyny Kowalskiej w Konkursie Recytatorskim "Ojca Świętego imię nigdy nie zaginie" - kategoria literacka klas IV-VI
II miejsce dla Weroniki Strzeleckiej w Konkursie Recytatorskim "Ojca Świętego imię nigdy nie zaginie" - kategoria literacka klas IV-VI
wyróżnienie dla Karoliny Warciak w Konkursie Recytatorskim "Ojca Świętego imię nigdy nie zaginie" - kategoria literacka klas IV-VI
II miejsce dla Zuzanny Śmiech w Konkursie Recytatorskim "Ojca Świętego imię nigdy nie zaginie" - kategoria gwarowa klas IV-VI
II miejsce dla Magdaleny Zaremby w Konkursie Recytatorskim "Ojca Świętego imię nigdy nie zaginie" - kategoria gwarowa klas IV-VI
wyróżnienie dla Piotra Nowaka w Konkursie Recytatorskim "Ojca Świętego imię nigdy nie zaginie" - kategoria gwarowa klas IV-VI
Nagroda Specjalna Przewodniczącego Rady Gminy Spytkowic dla Magdaleny Zaremby w XIV Przeglądzie Recytatorskim im. Katarzyny Kracik w Spytkowicach
WRZESIEŃ 2016
III miejsce w IV Pucharze Firmy STACH-GONT w piłce nożnej dziewcząt na Orliku w Podwilku dla Martyny Kowalskiej, Laury Nawary i Justyny Warciak
CZERWIEC 2016
Rekord szkoły w rzucie piłeczką palantową (45 m) ustanowiony przez Dominika Kozaka
Wyróżnienie w II ogólnopolskim konkursie "Savoir-vivre na co dzień"
Wyróżnienie dla uczniów klasy III w ogólnopolskim konkursie czytelniczym
"Książka - przyjaciel prawdziwy" w kategorii drużyn wieloosobowych
III miejsce dla Bartłomieja Kozaka w rzucie piłką lekarską podczas gminnych zawodów
III miejsce dla Alicji Kadłubek w XI Biegu Rabiańskim
MAJ 2016
III miejsce dla Kariny Chlebek w XII Gminnym Dyktandzie
IV miejsce dla Julii Mazurkiewicz w XII Gminnym Dyktandzie
I miejsce dla Amelii Wilgierz w XXXII Konkursie Recytatorskim im. A. Zachary - Wnękowej
Wyróżnienie dla Julii Mazurkiewicz w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
I miejsce dla Julii Mazurkiewicz w szkolnym konkursie "Mistrz ortografii 2016"
II miejsce dla Kariny Chlebek w szkolnym konkursie "Mistrz ortografii 2016"
III miejsce dla Weroniki Nowak w szkolnym konkursie "Mistrz ortografii 2016"
KWIECIEŃ 2016
I miejsce dla Alicji Siarki w szkolnym konkursie wiedzy "Flagi Europy"
II miejsce dla Martyny Rapacz w szkolnym konkursie wiedzy "Flagi Europy"
III miejsce dla Martyny Kowalskiej w szkolnym konkursie wiedzy "Flagi Europy"
III miejsce dla Weroniki Nowak w powiatowych eliminacjach Turnieju Wiedzy Pożarniczej
Wyróżnienie dla Kariny Chlebek, Dominika Sieńko, Bartłomieja Warciaka, Laury Nawary, Justyny Warciak, Bartłomieja Kozaka, Samuela Topora, Dariusza Wójciaka oraz Marcina Kadłubka za udział w szkolnym konkursie na wykonanie komiksu o tematyce Bezpieczny Internet.
MARZEC 2016
I miejsce dla Weroniki Nowak w Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej
II miejsce dla Dominiki Śmiech w Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej
III miejsce dla Kariny Chlebek w Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej
I miejsce dla Weroniki Nowak w szkolnym konkursie Mistrz Informatyki 2016
II miejsce dla Kariny Chlebek w szkolnym konkursie Mistrz Informatyki 2016
III miejsce dla Dominiki Śmiech w szkolnym konkursie Mistrz Informatyki 2016
III miejsce dla Szymona Chowańca w szkolnym konkursie Mistrz Informatyki 2016
I miejsce dla Julii Mazurkiewicz w szkolnym konkursie Najładniejszy projekt dyplomu
II miejsce dla Alicji Kadłubek w szkolnym konkursie Najładniejszy projekt dyplomu
III miejsce dla Iwony Szpak w szkolnym konkursie Najładniejszy projekt dyplomu
LUTY 2016
Weronika Nowak i Julia Mazurkiewicz zdobyły tytuł laureata w gminnym konkursie "Jan Paweł II - Papież Miłosierdzia"
I miejsce w szkolnym konkursie "Mistrz frazeologii" dla Julii Mazurkiewicz
II miejsce w szkolnym konkursie "Mistrz frazeologii" dla Weroniki Nowak
III miejsce w szkolnym konkursie "Mistrz frazeologii" dla Kariny Chlebek
Wyróżnienie w szkolnym konkursie "Mistrz frazeologii" dla Martyny Kowalskiej
STYCZEŃ 2016
Julia Mazurkiewicz z klasy VI zakwalifikowała się do finału Małopolskiego Konkursu Humanistycznego
III miejsce w Gminym Turnieju w Mini Koszykówce chłopców o Puchar Posła RP Edwarda Siarki: Kamil Bosak, Dominik Sieńko, Marcin Kadłubek, Dariusz Wójciak, Bartłomiej Warciak, Dominik Kozak, Szymon Chowaniec, Marcin Makuch, Bartłomiej Kozak, Samuel Topór
IV miejsce w Gminym Turnieju w Mini Koszykówce dziewczyn o Puchar Posła RP Edwarda Siarki: Alicja Siarka, Weronika Nowak, Julia Mazurkiewicz, Iwona Szpak, Dominika Śmiech, Karina Chlebek, Justyna Warciak, Laura Nawara