GRUDZIEŃ 2015
Wyróżnienie dla Julii Mazurkiewicz oraz Karoliny Warciak w gminnym konkursie z języka angielskiego "Spelling Champion"
I miejsce dla Julii Mazurkiewicz z kl. VI w konkursie humanistycznym - Mikołajki 2015
I miejsce dla Magdaleny Zaremby z kl. III w konkursie humanistycznym - Mikołajki 2015
Wyróżnienie dla Karoliny Warciak i Dawida Stanaszka z kl. III w konkursie plastycznym - Mikołajki 2015
LISTOPAD 2015
II miejsce dla Piotra Nowaka w XXXVI Literackim Konkursie im. Piotra Borowego - kategoria poezja
II miejsce dla Weroniki Nowak w XXXVI Literackim Konkursie im. Piotra Borowego - kategoria poezja
Zakwalifikowanie się Julii Mazurkiewicz z klasy VI do rejonowego etapu Małopolskiego Konkursu Humanistycznego
Zakwalifikowanie się Laury Nawary z klasy V do rejonowego etapu konkursu informatycznego Małopolskie Baltie 2016
I miejsce w szkolnym konkursie "Barwy Jesieni" kat. prace plastyczne dla Kornelii Śmiech, Adrianny Topór, Izy Chowaniec, Zuzanny Chowaniec
II miejsc w szkolnym konkursie "Barwy Jesieni" kat. prace plastyczne dla Bartłomieja Kapuściaka, Patrycji Harkabuz, Wiktorii Nawary, Laury Nawary
III miejsce w szkolnym konkursie "Barwy Jesieni" kat. prace plastyczne dla Oliwii Chrobak, Jakuba Jędraszczaka, Kacpra Dziedzica
I miejsce w szkolnym konkursie "Barwy Jesieni" kat. prace przestrzenne dla Adrianny Topór, Mai Rapacz, Roksany Rapacz, Samuela Topór, Karoliny Stanaszek i Dawida Stanaszka
II miejsce w szkolnym konkursie "Barwy Jesieni" kat. prace przestrzenne dla Jana Chowańca, Karoliny Warciak, Kornelii Śmiech, Patrycji Harkabuz
III miejsce w szkolnym konkursie "Barwy Jesieni" kat. prace przestrzenne dla Natalii Makuch, Sabiny Kozak, Huberta Grapy, Kacpra Dziedzica, Nikoli Szpak i Kamila Lenarta
PAŹDZIERNIK 2015
Specjalna nagroda Związku Podhalan w XIII Przeglądzie Recytatorskim im. Katarzyny Kracik w Spytkowicach dla Alicji Kadłubek
I miejsce w XIII Przeglądzie Recytatorskim im. Katarzyny Kracik w Spytkowicach dla Magdaleny Zaremby (kat. wiersz)
III miejsce w XIII Przeglądzie Recytatorskim im. Katarzyny Kracik w Spytkowicach dla Piotra Nowaka (kat. gadka)
I miejsce w V edycji Konkursu Poetyckiego w Sieniawie dla Piotra Nowaka
I miejsce w V edycji Konkursu Poetyckiego w Sieniawie dla Karola Pilcha
II miejsce w V edycji Konkursu Poetyckiego w Sieniawie dla Weroniki Nowak
III miejsce w V edycji Konkursu Poetyckiego w Sieniawie dla Magdaleny Zaremby i Karoliny Warciak
III miejsce w V edycji Konkursu Poetyckiego w Sieniawie dla Justyny Warciak
wyróżnienie w V edycji Konkursu Poetyckiego w Sieniawie dla Laury Nawary
WRZESIEŃ 2015
VI miejsce w Otwartych Biegach Przełajowych o Puchar Burmistrza Rabki - Zdroju runda jesienna dla Kamila Bosaka
II miejsce w III Pucharze Firmy STACH-GONT w piłce nożnej chłopców na Orliku w Podwilku: Dominik Kozak, Samuel Topór, Bartłomiej Kozak, Bartłomiej Warciak, Dominik Sieńko, Marcin Kadłubek, Marcin Makuch, Kamil Bosak, gościnnie - Daniel Śmiech, Piotr Stasiak, Dominik Stasiak.
II miejsce w III Pucharze Firmy STACH-GONT w piłce nożnej dziewcząt na Orliku w Podwilku: Weronika Nowak, Karina Chlebek, Alicja Kadłubek, Julia Mazurkiewicz, Alicja Siarka, Magdalena Bosak, Roksana Rapacz, Iwona Szpak, Laura Nawara, Martyna Kowalska, gościnnie - Maria Suwada.
KWIECIEŃ 2015
IV miejsce w XI Gminnym Dyktandzie dla Karoliny Halczak oraz Julii Mazurkiewicz
II miejsce w Gminnym Konkursie Biblijnym dla Karoliny Halczak, Weroniki Nowak i Julii Mazurkiewicz
I miejsce dla Karoliny Halczak i zdobycie tytułu "Mistrz ortografii 2014/2015"
II miejsce dla Julii Mazurkiewicz w szkolnym konkursie ortograficznym
MARZEC 2015
II miejsce dla drużyny chłopców w Gminnym Turnieju Piłki Ręcznej
I miejsce w szkolnym konkursie Mistrz Informatyki 2015 dla Karoliny Halczak
II miejsce w szkolnym konkursie Mistrz Informatyki 2015 dla Krystiana Siarki
III miejsce w szkolnym konkursie Mistrz Informatyki 2015 dla Piotra Stasiaka
STYCZEŃ 2015
II miejsce w Mistrzostwach Gminy Raba Wyżna w Koszykówce chłopców o Puchar Posła RP Edwarda Siarki: Kamil Bosak, Dominik Bosak, Dawid Bosak, Krystian Siarka, Dominik Stasiak, Piotr Stasiak, Daniel Śmiech;
V miejsce w Mistrzostwach Gminy Raba Wyżna w Koszykówce dziewcząt o Puchar Posła RP Edwarda Siarki: Paulina Siarka, Martyna Stefania Siarka, Martyna Siarka, Karolina Halczak, Klaudia Kadłubek, Anna Makuch, Magdalena Lach, Dominika Śmiech, Alicja Kadłubek;
GRUDZIEŃ 2014
I miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców dla Daniela Śmiecha i Dominika Stasiaka,
IV miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt dla Klaudii Kadłubek i Pauliny Siarka.
LISTOPAD 2014
I miejsce dla Weroniki Nowak w XXXV Literackim Konkursie im. Piotra Borowego - kategoria gawęda
I miejsce dla Magdaleny Zaremby w XXXV Literackim Konkursie im. Piotra Borowego - kategoria poezja
II miejsce dla Piotra Nowaka w XXXV Literackim Konkursie im. Piotra Borowego - kategoria gawęda
Zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Informatycznego "Małopolskie Baltie 2015": Piotra Stasiaka.
Zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego: Julii Mazurkiewicz, Weroniki Nowak i Karoliny Halczak.
PAŹDZIERNIK 2014
I miejsce w XII edycji Konkursu Recytatorskiego im. Katarzyny Kracik dla Iwony Szpak
IV miejsce w Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej w Podwilku: Marcin Kadlubek, Magdalena Lach, Laura Nawara, Kamil Bosak
Dyplom w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Jestem przyjacielem zwierząt” w ramach akcji Światowy Tydzień Zwierząt.