WRZESIEŃ 2014
I miejsca w Igrzyskach Powiatowych w Kolarstwie Górskim MTB dla Krystiana Siarki
I Wicemistrz Małopolski w wyścigu kolarskim Pucharu Szlaku Solnego MTB kat. ŻAK Chłopcy dla Krystiana Siarki
III miejsce w X Pucharze Szlaku Solnego - klasyfikacja generalna 2014 dla Krystiana Siarki
Certyfikat w ogólnopolskim matematycznym projekcie edukacyjnym „Lepsza Szkoła”
CZERWIEC 2014
IV miejsce w IX Biegu Rabiańskim w Rabie Wyżnej dla Dominika Stasiaka
MAJ 2014
V miejsce w Gminnych Igrzyskach w Mini Piłce Ręcznej Chłopców w Skawie;
I miejsce o Puchar Burmistrza Gminy Kęty w Kolarstwie Przełajowym dla Krystiana Siarka;
Wyróżnienie w konkursie w Inwałdzie - Karolina Harkabuz, Karolina Halczak;
Wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim im. A. Zachary- Wnękowej – Grzegorz Bosak;
III miejsce w Konkursie Recytatorskim im. A. Zachary- Wnękowej- Magdalena Zaremba;
Udział w Konkursie Recytatorskim im. A. Zachary- Wnękowej-Alicja Sornat;
Udział w Konkursie recytatorskim im. Augustyna Suskiego: Piotr Nowak, Paulina Siarka, Weronika Nowak;
Nagroda za udział w Konkursie Plastycznym „ Dziedzictwo Świętego Cyryla i Metodego”: Weronika Nowak, Piotr Nowak;
Reprezentacja zespołu „Iskierki” w XII Gminnym Przeglądzie Pieśni Religijnej.
Reprezentacja dzieci Oddziału Przedszkolnego na Festiwalu Piosenki Religijnej w Rokicinach Podhalańskich.
MARZEC 2014
V miejsce w Gminnych Igrzyskach w Mini Piłce Ręcznej Chłopców w Skawie
Grzegorz Bosak, Szymon Kapuściak, Daniel Śmiech, Piotr Stasiak, Krystian Siarka;
IV miejsce w Gminnych Igrzyskach w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt w Skawie
Alicja Sornat, Karolina Harkabuz, Marcelina Magaś, Klaudia Nawara, Weronika Łaciak, Karolina Halczak, Klaudia Kadłubek, Anna Makuch, Paulina i Martyna Siarka;
I miejsce w eliminacjach gminnych do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” dla Piotra Stasiaka i zakwalifikowanie do eliminacji powiatowych;
II miejsce w eliminacjach gminnych do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” dla Grzegorza Bosaka i zakwalifikowanie do eliminacji powiatowych;
III miejsce w eliminacjach gminnych do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” dla Alicji Sornat;
I miejsce w szkolnym Konkursie Mistrz Informatyki 2013 dla Karoliny Harkabuz i Weroniki Łaciak z klasy szóstej;
LUTY 2014
I miejsce o Puchar Burmistrza Gminy Kęty w Kolarstwie Przełajowym dla Krystiana Siarki;
III miejsce w XIII Gminnym Konkursie Biblijnym w Skawie: Julia Mazurkiewicz, Weronika Nowak, Karolina Halczak i Martyna Siarka;
IV miejsce w Gminnym Turnieju Mini Piłki Siatkowej w Rokicinach Podhalańskich Dziewcząt: Martyna Siarka, Paulina Siarka, Anna Makuch, Karolina Halczak, Klaudia Kadłubek, Karolina Harkabuz, Klaudia Nawara, Marcelina Magaś, Alicja Sornat i Weronika Łaciak;
V miejsce w Gminnym Turnieju Mini Piłki Siatkowej w Rokicinach Podhalańskich Chłopców: Dominik Kozak, Dominik Stasiak, Krystian Siarka, Piotr Stasiak, Daniel Śmiech, Szymon Kapuściak, Grzegorz Bosak;
II miejsce w zawodach piłki nożnej o Puchar Katolickiego Stowarzyszenia Ministrantów: Grzegorz Bosak, Krystian Siarka, Samuel Topór, Piotr Stasiak, Dominik Stasiak, Michał Lach, Marcin Makuch, Daniel Śmiech.
STYCZEŃ 2014
V miejsce w Gminnych Igrzyskach w Mini Piłce Ręcznej Chłopców w Rabie Wyżnej
Grzegorz Bosak, Szymon Kapuściak, Piotr Stasiak, Dominik Stasiak, Daniel Śmiech, Krystian Siarka
V miejsce w Mistrzostwach Gminy Raba Wyżna w Koszykówce chłopców o Puchar Posła RP Edwarda Siarki:Grzegorz Bosak, Szymon Kapuściak, Krystian Siarka, Dominik Stasiak, Piotr Stasiak, Daniel Śmiech;
II miejsce w Mistrzostwach Gminy Raba Wyżna w Koszykówce dziewcząt o Puchar Posła RP Edwarda Siarki: Alicja Sornat, Marcelina Magaś, Weronika Łaciak, Karolina Harkabuz, Klaudia Nawara, Paulina Siarka, Martyna Siarka, Anna Makuch, Karolina Halczak, Klaudia Kadłubek;
IV miejsce w Rejonowych Mistrzostwach Tenisa Stołowego - chłopcy: Grzegorz Bosak, Szymon Kapuściak i Dominik Stasiak;
GRUDZIEŃ 2013
I miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego: Grzegorz Bosak, Szymon Kapuściak, Dominik Stasiak
III miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego: Weronika Łaciak, Alicja Sornat i Karolina Harkabuz
II miejsce w XXXIV Orawskim Konkursie Literackim im. Piotra Borowego dla Magdaleny Zaremby
Wyróżnienie w XXXIV Orawskim Konkursie Literackim im. Piotra Borowego dla
mgr Anny Nowak nauczycielki języka polskiego
II miejsce w Igrzyskach Powiatu Nowotarskiego w Tenisie Stołowym Turniej Drużynowy - chłopcy: Dominik Stasiak, Grzegorz Bosak i Szymon Kapuściak;
IV miejsce w Igrzyskach Powiatu Nowotarskiego w Tenisie Stołowym Turniej Drużynowy - dziewczęta: Weronika Łaciak, Alicja Sornat i Karolina Harkabuz;
LISTOPAD 2013
III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Bukiet Pani Jesieni": Iwona Szpak;
I miejsce w XI edycji Konkursu Recytatorskiego im. Katarzyny Kracik : Grzegorz Bosak;
III miejsce w XI edycji Konkursu Recytatorskiego im. Katarzyny Kracik: Oliwia Chrobak;
I miejsce w I Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej im. Feliksa Gwiżdża w Odrowążu :
Alicja Kadłubek, Szymon Chwowaniec, Dominik Kozak, Weronika Nowak, Julia Mazurkiewicz, Iwona Szpak, Karina Chlebek, Krystian Siarka, Piotr Stasiak, Martyna i Paulina Siarka, Daniel Śmiech, Karolina Harkabuz, Kaludia Nawara oraz Alicja Sornat;
PAŹDZIERNIK 2013
VI miejsce w Gminnym Turnieju Piłki nożnej w Podwilku.
I miejsce dla Laury Nawara w Powiatowym Konkursie Plastycznym Moje ulubione zwierzątko
V miejsce w Gminnych Igrzyskach w Piłce Nożnej Halowej
Bosak Grzegorz, Kapuściak Szymon, Kozak Dominik, Siarka Krystian, Stasiak Piotr, Stasiak Dominik, Śmiech Daniel
WRZESIEŃ 2013
I miejsce w Małopolskich Igrzyskach w Kolarstwie Górskim MTB chłopców: Krystian Siarka
I miejsce w Małopolskich Igrzyskach w Kolarstwie Górskim MTB punktacja zespołowa chłopców: Krystian Siarka
IV miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Szlaku Solnego 2013 : Krystian Siarka
V miejsce o Puchar Tarnowa MTB: Krystian Siarka
V miejsce w wyścigu kolarskim MTB o Puchar Szlaku Solnego w Rabce Zdroju: Krystian Siarka
VII miejsce w wyścigu kolarskim MTB w Myślenicach: Krystian Siarka