image

"Musimy pielęgnować swoją kulturę, musimy pamiętać o swojej historii, musimy pamiętać o swojej tożsamości. Tożsamości ciekawej, niepowtarzalnej, na którą złożyły się nasze skomplikowane dzieje."

 

Coś się kończy, coś zaczyna ...

Coś się kończy,...
Coś się kończy, coś zaczyna... Coś się kończy, coś zaczyna...

Tymi słowami pani dyrektor Danuta Siarka podsumowała i zamknęła rok szkolny 2016/2017. Piątkowa uroczystość rozpoczęła się od prezentacji zdjęć różnych wydarzeń z życia naszej szkoły. Obejrzeliśmy również relację z Warszawy ze spotkania naszych uczniów z Parą Prezydencką w ramach akcji Bezpieczne Wakacje. Następnie nadszedł czas nagrody dla tych, którzy mogli się pochwalić świadectwem z biało-czerwonym paskiem, 100% frekwencją oraz systematycznym oszczędzaniem w SKO. Ponadto trzecioklasiści, którzy już po wakacjach zawitają w gronie klas starszych, niezwykle wzruszającym występem pożegnali się ze swoją wieloletnią wychowawczynią - panią Krystyną Brandys. Po zakończeniu uroczystości udaliśmy się do kościoła na mszę świętą, po której ksiądz proboszcz wręczył stypendia "Per aspera ad astra". Ze świadectwami, nagrodami i w dobrych humorach rozeszliśmy się do domów, by rozpocząć upragnione wakacje! 

"Na świadectwach, wzbici w radość, odlecieli uczniowie,
drży powietrze po ich śmigłym zniku.
Wakacje, panie profesorze!"
Julian Przyboś

Licznik odwiedzin

Dzisiaj3
Wczoraj44
Wizyt w tym tygodniu264
Wizyt w tym miesiącu660
Łącznie wizyt42792

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Szkoła Podstawowa w Podsarniu