image

"Musimy pielęgnować swoją kulturę, musimy pamiętać o swojej historii, musimy pamiętać o swojej tożsamości. Tożsamości ciekawej, niepowtarzalnej, na którą złożyły się nasze skomplikowane dzieje."

 

GRUDZIEŃ 2020

I miejsce dla Karoliny Warciak w turnieju wiedzy o Parze Prezydenckiej
II miejsce dla Zuzanny Śmiech 
w turnieju wiedzy o Parze Prezydenckiej
III miejce dla Kamili Skiciak, Klaudii Bielak, Adrianny Topór w turnieju wiedzy o Parze Prezydenckiej


Order Świętego Mikołaja
dla Szkolnego Klubu Wolontariatu

I miejsce dla Zuzanny Śmiech w literackim konkursie Mikołajki 2020

LISTOPAD 2020


Zakwalifikowanie się uczennicy klasy VIII Zuzanny Śmiech
do rejonowego etapu Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego.

 I miejsce dla Amelii Wilgierz w XVIII Przeglądzie Recytatorskim im. K. Kracik. 

Wyróżnienie  dla Karola Pilcha w XVIII Przeglądzie Recytatorskim im. K. Kracik. 

I miejsce dla Martyny Kapuściak w VI quizie patriotycznym "Kocham Cię, Polsko!".

II miejsce dla Patrycji Rapacz w VI quizie patriotycznym "Kocham Cię, Polsko!".

III miejsce dla Mai Rapacz w VI quizie patriotycznym "Kocham Cię, Polsko!".

PAŹDZIERNIK 2020

Zakwalifikowanie się Martyny Kapuściak do wojewódzkiego etapu VIII Ogólnopolskiego Dyktanda Niepodległościowego "Po polsku o historii".

Zakwalifikowanie się Zuzanny Śmiech do wojewódzkiego etapu VIII Ogólnopolskiego Dyktanda Niepodległościowego "Po polsku o historii".

WRZESIEŃ 2020

II miejsce dla Jakuba Jędraszczaka w Powiatowym Konkursie Twórczości Poetyckiej

wyróżnienie dla Kamila Lenarta, Martyny Kapuściak, Zuzanny Śmiech, Karoliny Warciak w Powiatowym Konkursie Twórczości Poetyckiej

 

I miejsce dla Zuzanny Chowaniec w klasowym konkursie "Mistrz frazeologii"

II miejsce dla Patrycji Rapacz w klasowym konkursie "Mistrz frazeologii"

III miejsce dla Nikoli Szpak w klasowym konkursie "Mistrz frazeologii"

CZERWIEC 2020

Podziękowania dla Klaudii Bielak za udział w VII edycji miejskiego konkursu fotograficznego
"Jej portret, Jego portret, Ich portret".

Podziękowania dla Martyny Kapuściak za udział w konkursie plastycznym organizowanym
przez Muzeum Archidiecezjalne Kardynała Karola Wojtyły w Krakowie z okazji 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II.

Podziękowania dla Zuzanny Śmiech za udział w konkursie plastycznym organizowanym 
przez Muzeum Archidiecezjalne Kardynała Karola Wojtyły w Krakowie z okazji 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II.

Podziękowania dla Karoliny Warciak za udział w konkursie plastycznym organizowanym 
przez Muzeum Archidiecezjalne Kardynała Karola Wojtyły w Krakowie z okazji 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II.

Podziękowania dla Kornelii Śmiech za udział w konkursie plastycznym organizowanym 
przez Muzeum Archidiecezjalne Kardynała Karola Wojtyły w Krakowie z okazji 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II.

Podziękowania dla Amelii Wilgierz za udział w konkursie plastycznym organizowanym 
przez Muzeum Archidiecezjalne Kardynała Karola Wojtyły w Krakowie z okazji 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II.

Podziękowania dla Adrianny Topór za udział w konkursie plastycznym organizowanym 
przez Muzeum Archidiecezjalne Kardynała Karola Wojtyły w Krakowie z okazji 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II.

MAJ 2020

I miejsce dla Martyny Kowalskiej w szkolnym konkursie "Mistrz Ortografii 2020"

II miejsce dla Klaudii Bielak w szkolnym konkursie "Mistrz Ortografii 2020"

III miejsce dla Martyny Kapuściak w szkolnym konkursie "Mistrz Ortografii 2020"

wyróżnienia dla: Zuzanny Śmiech, Patrycji Harkabuz, Kacpra Dziedzica, Mai Rapacz, Natalii Makuch, Kornelii Śmiech, oraz Magdaleny Bosak

KWIECIEŃ 2020

Wyróżnienie dla Jakuba Jędraszczaka w ogólnopolskim konkursie literackim "Ojczysty" organizowanym przez Narodowe Centrum Kultury 

I miejsce dla Martyny Kapuściak w quizie "Dzień Książki 2020"

II miejsce dla Kamili Kapuściak w quizie "Dzień Książki 2020"

III miejsce dla Zuzanny  Śmiech w quizie "Dzień Książki 2020"

MARZEC 2020

III miejsce dla Jakuba Jędraszczaka w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"

LUTY 2020

Tytuł "Mistrza języka ojczystego 2020 roku" dla Martyny Rapacz z klasy VIII

Wyróżnienie dla Adrianny Topór w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Baterie? Zbieram odDZIELNIE"

Tytuł "Mistrza gier planszowych 2020 roku" dla Szymona Szpaka z klasy VII

I miejsce dla drużyny dziewcząt z klas I-III w turnieju halowej piłki nożnej rozgrywanym podczas Gminnej Olimpiady Dzieci i Młodzieży

III miejsce dla drużyny chłopców z klas VII-VIII w turnieju halowej piłki nożnej rozgrywanym podczas Gminnej Olimpiady Dzieci i Młodzieży

I miejsce dla klasy VI w szkolnym turnieju "Jak dobrze znasz język ojczysty?"
II miejsce dla klasy VIII w szkolnym turnieju "Jak dobrze znasz język ojczysty?"
III miejsce dla klasy VII w szkolnym turnieju "Jak dobrze znasz język ojczysty?"

I miejsce dla Martyny Kowalskiej w szkolnym turnieju "Jeden z dziesięciu"
II miejsce dla Klaudii Bielak w szkolnym turnieju "Jeden z dziesięciu"
III miejsce dla Kamili Kapuściak w szkolnym turnieju "Jeden z dziesięciu"

I miejsce dla Martyny Kowalskiej w szkolnym konkursie "Mistrz słownych łamigłówek"
II miejsce dla Karoliny Warciak w szkolnym konkursie "Mistrz słownych łamigłówek"
III miejsce dla Martyny Kapuściak w szkolnym konkursie "Mistrz słownych łamigłówek"

STYCZEŃ 2020

Udział w Szkolnym Konkursie Kolęd:

Oddział Przedszkolny: Kamil Bielak, Weronika Bosak, Agata Chowaniec, Franciszek Chowaniec, Stanisław Chowaniec, Nikola Dudzik, Emilia Grapa, Kamil Harkabuz, Kacper Stanaszek, Martyna Stanaszek, Agata Stasica, Andrzej Stasica, Oliwia Szpak, Anna Śmiech

Klasa I:  Oskar Dziedzic, Zbigniew Snitko, Kacper Śmiech

Klasa II: Aleksander Adamczewski, Daria Chowaniec, Paulina Jędraszczak, Kaja Kapuściak,
Alicja Rapacz

Klasa IV: Adrianna Topór

Klasa V: Zuzanna Chowaniec, Nikola Szpak, Kornelia Śmiech

Tytuł laureata i 12. miejsce dla Jakuba Jędraszczaka w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej

34. miejsce dla Kacpra Dziedzica w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej

38. miejsce dla Kamili Kapuściak w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej

43. miejsce dla Weroniki Strzeleckiej w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej

50. miejsce dal Karoliny Warciak w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej

51. miejsce dla Zuzanny Śmiech w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej

56. miejsce dla Martyny Kapuściak w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej

Licznik odwiedzin

Dzisiaj14
Wczoraj36
Wizyt w tym tygodniu129
Wizyt w tym miesiącu721
Łącznie wizyt73872

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Szkoła Podstawowa w Podsarniu