image

"Musimy pielęgnować swoją kulturę, musimy pamiętać o swojej historii, musimy pamiętać o swojej tożsamości. Tożsamości ciekawej, niepowtarzalnej, na którą złożyły się nasze skomplikowane dzieje."

 

LISTOPAD 2018

I miejsce dla Martyny Rapacz w V quizie patriotycznym "Kocham Cię, Polsko!"
II miejsce dla Roksany Rapacz w V quizie patriotycznym "Kocham Cię, Polsko!"
III miejsce dla Karoliny Warciak w V quizie patriotycznym "Kocham Cię, Polsko!"

I miejsce dla Roksany Rapacz w szkolnym konkursie recytatorskim poezji patriotycznej
II miejsce dla Kornelii Śmiech w szkolnym konkursie recytatorskim poezji patriotycznej
III miejsce dla Nikoli Szpak w szkolnym konkursie recytatorskim poezji patriotycznej

I miejsce dla Amelii Wilgierz w szkolnym konkursie recytatorskim poezji patriotycznej
I miejsce dla Klaudii Bielak w szkolnym konkursie recytatorskim poezji patriotycznej
II miejsce dla Alicji Rapacz w szkolnym konkursie recytatorskim poezji patriotycznej
III miejsce dla Sabiny Kozak w szkolnym konkursie recytatorskim poezji patriotycznej

PAŹDZIERNIK 2018

I miejsce dla Amelii Wilgierz w konkursie poetyckim "Ojca Świętego imię nigdy nie zaginie" - kat. literacka
II miejsce dla Martyny Kowalskiej w konkursie poetyckim "Ojca Świętego imię nigdy nie zaginie" - kat. literacka
wyrożnienie dla Mai Rapacz oraz Weroniki Strzeleckiej w konkursie poetyckim "Ojca Świętego imię nigdy nie zaginie" - kat. literacka
I miejsce dla Karola Pilcha w konkursie poetyckim "Ojca Świętego imię nigdy nie zaginie" - kat. gwarowa
II miejsce dla Zuzanny Śmiech w konkursie poetyckim "Ojca Świętego imię nigdy nie zaginie" - kat. gwarowa
III miejsce dla Piotra Nowaka w konkursie poetyckim "Ojca Świętego imię nigdy nie zaginie" - kat. gwarowa
III miejsce dziewcząt w gminnym turnieju halowej piłki nożnej
Nagroda Specjalna Wójta Gminy Spytkowice dla Karola Pilcha z klasy VI w XVI Przeglądzie Recytatorskim im. K. Kracik

WRZESIEŃ 2018

I miejsce dla klasy VI w turnieju matematycznym z okazji Dnia Tabliczki Mnożenia
III miejsce dziewcząt w rozgrywkach piłkarskich o puchar Stach - Gont
IV miejsce chłopców w rozgrywkach piłkarskich o puchar Stach - Gont

CZERWIEC 2018

I miejsce Karoliny Warciak w szkolnym konkursie „Co starszy uczeń o Polsce wiedzieć powinien”

I miejsce Martyny Kowalskiej w międzyszkolnym konkursie "Doświadczenie przyrodnicze roku 2017/2018"
V miejsce Martyny Rapacz w międzyszkolnym konkursie "Doświadczenie przyrodnicze roku 2017/2018"

16 miejsce Martyny Kowalskiej w ogólnopolskim konkursie z j. polskiego Albus /871 uczniów
23 miejsce Magdaleny Bosak w ogólnopolskim konkursie z j. polskiego Albus /871 uczniów 
29 miejsce Martyny Rapacz w ogólnopolskim konkursie z j. polskiego Albus /871 uczniów

21 miejsce Zuzanny Harkabuz w ogólnopolskim konkursie z j. polskiego Albus /1053 uczniów
27 miejsce Jakuba Jędraszczaka w ogólnopolskim konkursie z j. polskiego Albus /1053 uczniów
31 miejsce Kacpra Dziedzica w ogólnopolskim konkursie z j. polskiego Albus /1053 uczniów

27 miejsce Roksany Rapacz w ogólnopolskim konkursie z j. polskiego Albus /767 uczniów
33 miejsce Justyny Warciak w ogólnopolskim konkursie z j. polskiego Albus /767 uczniów
36 miejsce Laury Nawary w ogólnopolskim konkursie z j. polskiego Albus /767 uczniów

I miejsce dla klasy VI w Pierwszym Szkolnym Turnieju gry Rollball

II miejsce dla klasy V w Pierwszym Szkolnym Turnieju gry Rollball

III miejsce dla klasy VII w Pierwszym Szkolnym Turnieju gry Rollball

 

MAJ 2018

I miejsce dla Martyny Kowalskiej w konkursie pięknego czytania poezji patriotycznej
II miejsce dla Kamili Kapuściak w konkursie pięknego czytania poezji patriotycznej
II miejsce dla Martyny Rapacz w konkursie pięknego czytania poezji patriotycznej
II miejsce dla Zuzanny Śmiech w konkursie pięknego czytania poezji patriotycznej
III miejsce dla Piotra Nowaka w konkursie pięknego czytania poezji patriotycznej
III miejsce dla Martyny Kapuściak w konkursie pięknego czytania poezji patriotycznej
III miejsce dla Karoliny Warciak w konkursie pięknego czytania poezji patriotycznej
III miejsce dla Karola Pilcha w konkursie pięknego czytania poezji patriotycznej
III miejsce dla Justyny Warciak w konkursie pięknego czytania poezji patriotycznej

I miejsce dla Amelii Wilgierz w konkursie recytatorskim im. A. Zachary - Wnękowej
III miejsce dla Jana Chowańca w konkursie recytatorskim im. A. Zachary - Wnękowej

I miejsce dla Kamila Lenarta w szkolnym patriotycznym konkursie recytatorskim
I miejsce dla Amelii Wilgierz w szkolnym patriotycznym konkursie recytatorskim
I miejsce dla Jana Chowańca w szkolnym patriotycznym konkursie recytatorskim
I miejsce dla Sabiny Kozak w szkolnym patriotycznym konkursie recytatorskim
I miejsce dla Adrianny Topór w szkolnym patriotycznym konkursie recytatorskim
II miejsce dla Huberta Grapy w szkolnym patriotycznym konkursie recytatorskim
II miejsce dla Klaudii Bielak w szkolnym patriotycznym konkursie recytatorskim
III miejsce dla Mai Rapacz w szkolnym patriotycznym konkursie recytatorskim
III miejsce dla Nikoli Szpak w szkolnym patriotycznym konkursie recytatorskim
III miejsce dla Patrycji Rapacz w szkolnym patriotycznym konkursie recytatorskim
III miejsce dla Zuzanny Chowaniec w szkolnym patriotycznym konkursie recytatorskim

KWIECIEŃ 2018

I miejsce dla Zuzanny Śmiech w szkolnym dyktandzie "Dla Niepodległej"
II miejsce dla Magdaleny Bosak w szkolnym dyktandzie "Dla Niepodległej"
III miejsce dla Karoliny Warciak w szkolnym dyktandzie "Dla Niepodległej"

I miejsce dla Klaudii Bielak w szkolnym dyktandzie "Dla Niepodległej"
II miejsce dla Zuzanny Chowaniec w szkolnym dyktandzie "Dla Niepodległej"
III miejsce dla Mai Rapacz w szkolnym dyktandzie "Dla Niepodległej"

I miejsce dla klasy V w turnieju czytelniczym "Bohaterowie naszych lektur"
II miejsce dla klasy VI w turnieju czytelniczym "Bohaterowie naszych lektur"
III miejsce dla klasy VII w turnieju czytelniczym "Bohaterowie naszych lektur"

MARZEC 2018

I miejsce dla Kacpra Dziedzica w konkursie czytelniczym "Legendy polskie"
II miejsce dla Jakuba Jędraszczaka w konkursie czytelniczym "Legendy polskie"
III miejsce dla Zuzanny Harkabuz w konkursie czytelniczym "Legendy polskie"

I miejsce
dla Martyny Rapacz w gminnych eliminacjach Turnieju Wiedzy Pożarniczej
III miejsce dla Weroniki Strzeleckiej w gminnych eliminacjach Turnieju Wiedzy Pożarniczej

LUTY 2018

I miejsce dla Martyny Kapuściak w szkolnym konkursie "Mitologiczna zgaduj - zgadula"
I miejsce dla Magdaleny Zaremby w szkolnym konkursie "Mitologiczna zgaduj - zgadula"
II miejsce dla Karoliny Warciak w szkolnym konkursie "Mitologiczna zgaduj - zgadula"
III miejsce dla Michała Łaciaka i Karola Pilcha w konkursie "Mitologiczna zgaduj - zgadula"

STYCZEŃ 2018

I miejsce dla Magdaleny Zaremby w szkolnym konkursie "Mistrz słownych łamigłówek"
II miejsce dla Martyny Kowalskiej w szkolnym konkursie "Mistrz słownych łamigłówek"
III miejsce dla Zuzanny Śmiech w szkolnym konkursie "Mistrz słownych łamigłówek"

I miejsce dla Roksany Rapacz w konkursie "Najładniejszy zeszyt I półrocza"
II miejsce dla Magdaleny Bosak w konkursie "Najładniejszy zeszyt I półrocza"
III miejsce dla Karoliny Warciak w konkursie "Najładniejszy zeszyt I półrocza"

GRUDZIEŃ 2017

I miejsce dla Karoliny Warciak w szkolnym turnieju wiedzy ogólnej "Jeden z dziesięciu"
II miejsce dla Kamili Kapuściak w szkolnym turnieju wiedzy ogólnej "Jeden z dziesięciu"
III miejsce dla Justyny Warciak w szkolnym turnieju wiedzy ogólnej "Jeden z dziesięciu"

Licznik odwiedzin

Dzisiaj27
Wczoraj48
Wizyt w tym tygodniu241
Wizyt w tym miesiącu713
Łącznie wizyt39263

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Szkoła Podstawowa w Podsarniu