image

"Musimy pielęgnować swoją kulturę, musimy pamiętać o swojej historii, musimy pamiętać o swojej tożsamości. Tożsamości ciekawej, niepowtarzalnej, na którą złożyły się nasze skomplikowane dzieje."

 

STYCZEŃ 2018

I miejsce dla Magdaleny Zaremby w szkolnym konkursie "Mistrz słownych łamigłówek"
II miejsce dla Martyny Kowalskiej w szkolnym konkursie "Mistrz słownych łamigłówek"
III miejsce dla Zuzanny Śmiech w szkolnym konkursie "Mistrz słownych łamigłówek"

I miejsce dla Roksany Rapacz w konkursie "Najładniejszy zeszyt I półrocza"
II miejsce dla Magdaleny Bosak w konkursie "Najładniejszy zeszyt I półrocza"
III miejsce dla Karoliny Warciak w konkursie "Najładniejszy zeszyt I półrocza"

GRUDZIEŃ 2017

I miejsce dla Karoliny Warciak w szkolnym turnieju wiedzy ogólnej "Jeden z dziesięciu"
II miejsce dla Kamili Kapuściak w szkolnym turnieju wiedzy ogólnej "Jeden z dziesięciu"
III miejsce dla Justyny Warciak w szkolnym turnieju wiedzy ogólnej "Jeden z dziesięciu"

LISTOPAD 2017

II miejsce dla Martyny Rapacz w gminnym konkursie plastycznym "Barwy niepodległości"
I miejsce
dla Marcina Kadłubka w konkursie MISTRZ DOBRYCH MANIER
II miejsce
dla Magdaleny Bosak w konkursie MISTRZ DOBRYCH MANIER
III miejsce
dla Samuela Topora w konkursie MISTRZ DOBRYCH MANIER
I miejsce dla Magdaleny Zaremby w IV quizie patriotycznym "Kocham Cię, Polsko!"
II miejsce dla Kamili Kapuściak w IV quizie patriotycznym "Kocham Cię, Polsko!
III miejsce dla Karoliny Warciak w IV quizie patriotycznym "Kocham Cię, Polsko!"
I miejsce dla Weroniki Strzeleckiej w konkursie poetyckim "Strofy o jesieni"
II miejsce dla Kacpra Kubacki w konkursie poetyckim "Strofy o jesieni"
III miejsce dla Zuzanny Harkabuz w konkursie poetyckim "Strofy o jesieni"
wyróżnienie dla Kacpra Dziedzica w konkursie poetyckim "Strofy o jesieni"

 

PAŹDZIERNIK 2017

I miejsce dla Magdaleny Bosak w V Dyktandzie Niepodległościowym - etap szkolny
II miejsce dla Karoliny Warciak w V Dyktandzie Niepodległościowym - etap szkolny
III miejsce dla Zuzanny Śmiech w V Dyktandzie Niepodległościowym - etap szkolny
I miejsce
w Konkursie Poetyckim "Ojca Świetego imię nigdy nie zaginie" - Amelia Wilgierz i Martyna Kowalska (język literacki)
II miejsce w Konkursie Poetyckim "Ojca Świetego imię nigdy nie zaginie" - Piotr Nowak i Maja Rapacz
III miejsce w Konkursie Poetyckim "Ojca Świetego imię nigdy nie zaginie" - Magdalena Zaremba
wyróżnienie w Konkursie Poetyckim "Ojca Świetego imię nigdy nie zaginie" - Klaudia Bielak, Weronika Strzelecka i Zuzanna Śmiech

CZERWIEC 2017

Nagroda Wójta Gminy Raba Wyżna dla Martyny Kowalskiej

Nagroda Księdza Proboszcza "Per aspera ad astra" dla Laury Nawary

Nagroda Księdza Proboszcza "Per aspera ad astra" dla Justyny Warciak

Nagroda Księdza Proboszcza "Per aspera ad astra" dla Martyny Kowalskiej

Nagroda Księdza Proboszcza "Per aspera ad astra" dla Martyny Rapacz

Nagroda Księdza Proboszcza "Per aspera ad astra" dla Martyny Kapuściak

Nagroda Księdza Proboszcza "Per aspera ad astra" dla Zuzanny Śmiech

Nagroda Księdza Proboszcza "Per aspera ad astra" dla Julii Wójciak

Nagroda Księdza Proboszcza "Per aspera ad astra" dla Karoliny Warciak

Nagroda Księdza Proboszcza "Per aspera ad astra" dla Magdaleny Zaremby

MAJ 2017

wyróżnienie dla Zuzanny Śmiech w konkursie czytelniczym "Góralskie cytanie" - III edycja orawska

I miejsce dla Amelii Wilgierz w konkursie recytatorskim im. Zachary-Wnękowej

wyróżnienie dla Magdaleny Zaremby w konkursie recytatorskim im. Zachary-Wnękowej

wyróżnienie dla Kamili Kapuściak w konkursie recytatorskim im. Zachary-Wnękowej

I miejsce dla Dominika Sieńko w powiatowych biegach przełajowych

KWIECIEŃ 2017

I miejsce dla klasy IV w turnieju czytelniczym "Legendy polskie"

I miejsce dla Martyny Kowalskiej w szkolnym konkursie "W świecie mitów greckich"

II miejsce dla Weroniki Strzeleckiej w szkolnym konkursie "W świecie mitów greckich"

I miejsce dla Magdaleny Zaremby w konkursie plastycznym TWOJA WIZJA ORAWY ZA 10 LAT zorganizowanym przez Orawski Festiwal Artystyczny 2017 w gminie Jabłonka, Lipnica  Wielka

I miejsce dla Martyny Kapuściak w szkolnym konkursie programistycznym Mistrz Baltie 2017

II miejsce dla Laury Nawary w szkolnym konkursie programistycznym Mistrz Baltie 2017

III miejsce dla Marcina Makucha w szkolnym konkursie programistycznym Mistrz Baltie 2017

Wyróżnienie dla Samuela Topora, Martyny Rapacz, Dominika Sieńko i Martyny Kowalskiej w szkolnym konkursie programistycznym Mistrz Baltie 2017

MARZEC 2017

II miejsce dla Justyny Warciak w gminnym etapie ogólnopolskiego konkursu wiedzy pożarniczej

LUTY 2017

Wyróżnienie dla Martyny Rapacz w ogólnopolskim konkursie historycznym "Krąg".

STYCZEŃ 2017

I miejsce dla Martyny Kowalskiej w Konkursie Pięknego Czytania

II miejsce dla Magdaleny Zaremby w Konkursie Pięknego Czytania

III miejsce dla Roksany Rapacz w Konkursie Pięknego Czytania

I miejsce w szkolnym konkursie na najładniejszą bombkę bożonarodzeniową dla Janka Chowańca, Kornelii Śmiech, Samuela Topora, Nikoli Szpak i Kamili Kapuściak 

I miejsce w II Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek dla Laury Nawary

I miejsce w II Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek dla Natalii Makuch

I miejsce w II Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek dla Klaudii Bielak

I miejsce w II Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek dla Amelii Wilgierz

I miejsce w II Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek dla Adrianny Topór

I miejsce w II Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek dla Wiktorii Nawary

I miejsce w II Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek dla Kamili Kapuściak

II miejsce w II Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek dla Mai i Roksany Rapacz

II miejsce w II Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek dla Kacpra Dziedzica i Kamili Skiciak

II miejsce w II Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek dla Zuzanny Śmiech, Karoliny Warciak i Maqdaleny Zaremby

II miejsce w II Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek dla Martyny Kowalskiej i Martyny Rapacz

Licznik odwiedzin

Dzisiaj4
Wczoraj24
Wizyt w tym tygodniu28
Wizyt w tym miesiącu543
Łącznie wizyt31858

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Szkoła Podstawowa w Podsarniu