image

"Musimy pielęgnować swoją kulturę, musimy pamiętać o swojej historii, musimy pamiętać o swojej tożsamości. Tożsamości ciekawej, niepowtarzalnej, na którą złożyły się nasze skomplikowane dzieje."

 

KWIECIEŃ 2017

I miejsce dla klasy IV w turnieju czytelniczym "Legendy polskie"

I miejsce dla Martyny Kowalskiej w szkolnym konkursie "W świecie mitów greckich"

II miejsce dla Weroniki Strzeleckiej w szkolnym konkursie "W świecie mitów greckich"

I miejsce dla Magdaleny Zaremby w konkursie plastycznym TWOJA WIZJA ORAWY ZA 10 LAT zorganizowanym przez Orawski Festiwal Artystyczny 2017 w gminie Jabłonka, Lipnica  Wielka

I miejsce dla Martyny Kapuściak w szkolnym konkursie programistycznym Mistrz Baltie 2017

II miejsce dla Laury Nawary w szkolnym konkursie programistycznym Mistrz Baltie 2017

III miejsce dla Marcina Makucha w szkolnym konkursie programistycznym Mistrz Baltie 2017

Wyróżnienie dla Samuela Topora, Martyny Rapacz, Dominika Sieńko i Martyny Kowalskiej w szkolnym konkursie programistycznym Mistrz Baltie 2017

MARZEC 2017

II miejsce dla Justyny Warciak w gminnym etapie ogólnopolskiego konkursu wiedzy pożarniczej

LUTY 2017

Wyróżnienie dla Martyny Rapacz w ogólnopolskim konkursie historycznym "Krąg".

STYCZEŃ 2017

I miejsce dla Martyny Kowalskiej w Konkursie Pięknego Czytania

II miejsce dla Magdaleny Zaremby w Konkursie Pięknego Czytania

III miejsce dla Roksany Rapacz w Konkursie Pięknego Czytania

I miejsce w szkolnym konkursie na najładniejszą bombkę bożonarodzeniową dla Janka Chowańca, Kornelii Śmiech, Samuela Topora, Nikoli Szpak i Kamili Kapuściak 

I miejsce w II Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek dla Laury Nawary

I miejsce w II Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek dla Natalii Makuch

I miejsce w II Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek dla Klaudii Bielak

I miejsce w II Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek dla Amelii Wilgierz

I miejsce w II Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek dla Adrianny Topór

I miejsce w II Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek dla Wiktorii Nawary

I miejsce w II Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek dla Kamili Kapuściak

II miejsce w II Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek dla Mai i Roksany Rapacz

II miejsce w II Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek dla Kacpra Dziedzica i Kamili Skiciak

II miejsce w II Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek dla Zuzanny Śmiech, Karoliny Warciak i Maqdaleny Zaremby

II miejsce w II Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek dla Martyny Kowalskiej i Martyny Rapacz

GRUDZIEŃ 2016

I miejsce dla zespołu klasy piętej w I Szkolnej Poloniadzie z okazji Dnia Patrona
I miejsce
dla Martyny Kowalskiej w Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego
II miejsce dla Samuela Topora w Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego
II miejsce dla Magdaleny Zaremby w konkursie humanistycznym Mikołajki 2016
I miejsce dla Magdaleny Zaremby w konkursie "W cudownym świecie baśni"
Zakwalifikowanie się Laury Nawary z klasy VI do rejonowego etapu konkursu informatycznego Małopolskie Baltie 2017

LISTOPAD 2016

I miejsce w III quizie patriotycznym "Kocham Cię, Polsko!" dla Martyny Rapacz
II miejsce w III quizie patriotycznym "Kocham Cię, Polsko!" dla Magdaleny Zaremby
III miejsce w III quizie patriotycznym "Kocham Cię, Polsko!" dla Martyny Kowalskiej

PAŹDZIERNIK 2016

I miejsce dla Amelii Wilgierz w Konkursie Recytatorskim "Ojca Świętego imię nigdy nie zaginie" - kategoria literacka klas I-III
II miejsce dla Klaudii Bielak w  Konkursie Recytatorskim "Ojca Świętego imię nigdy nie zaginie" - kategoria literacka klas I-III
wyróżnienie dla Natalii Makuch oraz Adrianny Topór w Konkursie Recytatorskim "Ojca Świętego imię nigdy nie zaginie" - kategoria literacka klas I-III
I miejsce dla Martyny Kowalskiej w Konkursie Recytatorskim "Ojca Świętego imię nigdy nie zaginie" - kategoria literacka klas IV-VI
II miejsce dla Weroniki Strzeleckiej w Konkursie Recytatorskim "Ojca Świętego imię nigdy nie zaginie" - kategoria literacka klas IV-VI
wyróżnienie dla Karoliny Warciak w Konkursie Recytatorskim "Ojca Świętego imię nigdy nie zaginie" - kategoria literacka klas IV-VI
II miejsce dla Zuzanny Śmiech w Konkursie Recytatorskim "Ojca Świętego imię nigdy nie zaginie" - kategoria gwarowa klas IV-VI
II miejsce dla Magdaleny Zaremby w Konkursie Recytatorskim "Ojca Świętego imię nigdy nie zaginie" - kategoria gwarowa klas IV-VI
wyróżnienie dla Piotra Nowaka w Konkursie Recytatorskim "Ojca Świętego imię nigdy nie zaginie" - kategoria gwarowa klas IV-VI

Nagroda Specjalna Przewodniczącego Rady Gminy Spytkowic dla Magdaleny Zaremby w XIV Przeglądzie Recytatorskim im. Katarzyny Kracik w Spytkowicach

WRZESIEŃ 2016

III miejsce w IV Pucharze Firmy STACH-GONT w piłce nożnej dziewcząt na Orliku w Podwilku dla Martyny Kowalskiej, Laury Nawary i Justyny Warciak

CZERWIEC 2016

Rekord szkoły w rzucie piłeczką palantową (45 m) ustanowiony przez Dominika Kozaka

Wyróżnienie w II ogólnopolskim konkursie "Savoir-vivre na co dzień"

Wyróżnienie dla uczniów klasy III w ogólnopolskim konkursie czytelniczym
"Książka -  przyjaciel prawdziwy" w kategorii drużyn wieloosobowych

III miejsce dla Bartłomieja Kozaka w rzucie piłką lekarską podczas gminnych zawodów

III miejsce dla Alicji Kadłubek w XI Biegu Rabiańskim

MAJ 2016

III miejsce dla Kariny Chlebek w XII Gminnym Dyktandzie

IV miejsce dla Julii Mazurkiewicz w XII Gminnym Dyktandzie

I miejsce dla Amelii Wilgierz w XXXII Konkursie Recytatorskim im. A. Zachary - Wnękowej

Wyróżnienie dla Julii Mazurkiewicz w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

I miejsce dla Julii Mazurkiewicz w szkolnym konkursie "Mistrz ortografii 2016"

II miejsce dla Kariny Chlebek w szkolnym konkursie "Mistrz ortografii 2016"

III miejsce dla Weroniki Nowak w szkolnym konkursie "Mistrz ortografii 2016"

Licznik odwiedzin

Dzisiaj19
Wczoraj30
Wizyt w tym tygodniu49
Wizyt w tym miesiącu715
Łącznie wizyt34858

Odwiedza nas 120 gości oraz 0 użytkowników.

Szkoła Podstawowa w Podsarniu