image

"Musimy pielęgnować swoją kulturę, musimy pamiętać o swojej historii, musimy pamiętać o swojej tożsamości. Tożsamości ciekawej, niepowtarzalnej, na którą złożyły się nasze skomplikowane dzieje."

 

Akademia Lubella

 

Akademia Lubell...
Akademia Lubella Akademia Lubella

Pod koniec maja pani Karolina Pawlak wraz z uczniami klasy VI i VII przystąpiła do programu edukacyjnego Akademii Lubella, którego celem jest edukacja młodzieży na temat potrzeby różnicowania produktów w codziennej diecie oraz uświadomienie uczniom, jak ważną rolę odgrywają one w odżywianiu.

Podczas zajęć uczniowie wykonywali różne interesujące karty pracy, rozwiązywali quiz, dzięki któremu mogli przekonać się, czy ich styl życia jest zdrowy. Dowiedzieli się również, co pozytywnie wpływa na nasze zdrowie i dlaczego warto prowadzić zdrowy tryb życia. Na zakończenie zajęć wychowankowie losowali karteczki z wyzwaniami dotyczącymi zdrowego stylu życia. Chętni wzięli udział w zabawie i udokumentowali swoje działania zdjęciami.

Akademia Lubella uczy nie tylko komponowania zróżnicowanych, wartościowych posiłków, ale również prawidłowych zachowań związanych z niemarnowaniem jedzenia i doceniania samodzielnego przygotowania posiłków, a także wartości płynących ze wspólnego ich spożywania.

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj24
Wczoraj28
Wizyt w tym tygodniu24
Wizyt w tym miesiącu629
Łącznie wizyt84426

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Szkoła Podstawowa w Podsarniu