image

"Musimy pielęgnować swoją kulturę, musimy pamiętać o swojej historii, musimy pamiętać o swojej tożsamości. Tożsamości ciekawej, niepowtarzalnej, na którą złożyły się nasze skomplikowane dzieje."

 

Znacie tego Jegomościa?

Mikołajki
Mikołajki Mikołajki
Park trampolin ...
Park trampolin Go Jump Park trampolin Go Jump

6 grudnia z zapowiedzianą wizytą przybył do szkoły długo wyczekiwany św. Mikołaj. Najpierw dostojny gość spotkał się z przedszkolakami, a później z uczniami klas I-III. Dzieci niesamowicie uszczęśliwiły odwiedziny św. Mikołaja, który po upewnieniu się, że wszyscy byli grzeczni i cierpliwie na niego czekali, obdarował małych i dużych upominkami. 

Natomiast klasa IV i VI postanowiła mikołajki spędzić poza szkołą. Uczniowie udali się do Parku Trampolin w Nowym Targu, by wesoło i aktywnie spędzić razem czas. Pobyt w tym niezwykle atrakcyjnym miejscu wygrała dla swojej klasy Daria Chowaniec. Wspólne skakanie wprawiło uczniów w dobry nastrój i wyzwoliło mnóstwo pozytywnej energii. Po dwugodzinnym, ale jakże przyjemnym wysiłku, uczestnicy wycieczki pojechali na pizzę, by uzupełnić spalone kalorie. Zadowoleni uczniowie wrócili do domu, żywo dyskutując o wspaniałej przygodzie, która ich w tym dniu spotkała.
                                                                                                  Justyna Mazurkiewicz

Licznik odwiedzin

Dzisiaj25
Wczoraj46
Wizyt w tym tygodniu71
Wizyt w tym miesiącu718
Łącznie wizyt92452

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Szkoła Podstawowa w Podsarniu